2733
2734

قدیمی هم هستی..دیگه باید بدونید همه کم طاقتیم عکس و باید تو پست اول بذاریم😕😕

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

میشه منم اینجا یه سوال بپر سم ؟؟؟

کسی هست که با مقداری چربی شکمی و پهلو باردار شده باشه .

من وزنم زیاد نیست ولی یه کوچولو پهلو و شکم دارم. نمیدونم چرا همه دور و اطرافم شکمشون تخت بوده که باردار شدن. ماه اول اقدام باردار نشدم. کمی تنبلم برای ورزش. حلقه هم بلد نیستم بزنم. نگرانم یه بار بخاطر این چربی لعنتی خدایی نکرده  بارداریم به تعویق بیفته‌

کسی بوده که با چربی دورشکم باردارشده ؟؟؟  توروخدا جواب بدین.

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میشه منم اینجا یه سوال بپر سم ؟؟؟ کسی هست که با مقداری چربی شکمی و پهلو باردار شده باشه . من وز ...

عمه شوهرم من ۱۰۰ کیلو بود ۴ تا بجه ام آورد..نترس😅😅

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببخشيد چرا همه در ني ني سايت عكس آزمايششون و يا بي بي چكشون رو ميزارن؟؟؟ دليلش چيه؟؟؟ 

چون اکثرا توی اقدامن و مشکل دارن و باردار نمیشن تا یکی باردار میشه عکس میذاره بقیه هم ذوق میکنن و بهش تبریک میگن 😊

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
2731
میشه منم اینجا یه سوال بپر سم ؟؟؟ کسی هست که با مقداری چربی شکمی و پهلو باردار شده باشه . من وز ...

ربطی نداره عزیزم ، من کلی آدمای چاق دیدم که باردار شدن ، به این چیزا فکر نکن

گیسو جون چطوری؟ خبری از نی نی نشد؟ چندم موعدته؟ من که همچنان منتظرم

سلام عشقم..من پریود شدم تموم شد رفت😂😅

چ ربطی داره خاهر من شکمش اندازه ی بچه دوقلو بود خخ

خیلی ام راحت بچه دار شد اونم ناخاسته

Lea  
2740

خواهرم چاقه ..باردارم شد ..یکی ار دور برام شکمش گنده نزدیک 100کیلو ..قدش هم کوتاه الان بارداره ..کاری به شکم داشتن نداره ..ورزش خیلی تاثیر داره بکن جونم 

به جنون درد دارم و عادت میکنم :)

عزیزم این چه سوالیه اخه معلومه که باردار میشی و هیچ ربطی به چربی نداره انقدر ادمای چاق بودن و باردار شدن 

به خودت استرس الکی نده که باردار شدنتو عقب میندازه 

👼پسرم تاج سرم 👼
من واقعاً موندم كه اين چه كاريه ؟؟؟

خب بده دیگران و تو شادی خودش شریک کرده؟من که از دیدم بی بی مثبت و آزمایش لذت میبرم

2706