2733
2739

سلام دوستان من چند جلسه ست بدنسازی میرم و برنامه عمومی گرفتم

چند روز پیش تو رختکن شنیدم بچه ها یه چیزایی میگفتن و یه چیزایی میخوردن شبیه ابمیوه گفتن برای حجم گرفتن عضلاته ولی ابمیون نبود درست نشنیدم چی گفتن فکر کنم گف « بِی « یه همچین چیرایی

شما میدونید چیه؟؟

بعد رفتم ازمربی پرسیدم گف برا حجم گرفتن باید برنامه اختصاصی بگیریپ

شما باور میکنید؟ من حس کردم واسه مشتری جذب کردن میکه و با برنامه عمومی هم بالاخرخ همون دستگاهاست دیگه

اصلا من تایمم جوری نیی که برنامه خصوصی بگیرم چون تایم خصوصیش محدوده و من نمیتونم همیشه یه تایم مشخص برم

بعد مربی گفت اگخ میخوای عضلات خیلی خیلی حجم بگیره قرص امینواسید بخور

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

خلاصه میخوام بدونم شما چکار کردین که عضلاتتون حجم گرفت و سک سی شد؟؟

فقط غذای عادی میخوردید یا چیزی هم مصرف میکردید همراش؟؟

مم چند ساله بدنسازی کار میکنم هیچ وقت از این قرص ها نخوردم 

بعد از چندسال کار کردن مطمئنا بدنتون عصله سازی میکنه ولی همیشه بعد از ورزش پروتئین مصرف میکنم ماهی یا سفیده ی تخم مرغ یا فیله ی مرغ

هر ۶ ماه هم ازمایش میدم برای چکاپ از مکمل مولتی ویتامین کلسیم استفاده میکنم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سکسی 

😁 فک کردم کلمه سکسی رو قبول نمیکنه واسه همین جدا نوشتم

فک کنم پودر whey رو میگی.

آنه !  تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت  وقتی روشنی چشمهایت  در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود  با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت  از تنهایی معصومانه دستهایت  آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت  و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت  حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود؟  آنه !  اکنون آمده ام تا دستهایت را  به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری  در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی  و اینک آنه شکفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 
2738

برا حجم گرفتن یه نوع پودره که طعمهای مختلفی داره.میگن ویتامین مخصوص عضله است.ولی به نظرم هیکل طبیعی رشد کنه بهتره تاباهمچین چیزهایی.شوهرم بدنسازی میره این پودرهارو میشناسه

سکسی ؟؟؟😕😕

اره دیگه

یعنی باسن و سینه پر

ران ها وبازو ها سرشانه خوش فرم و‌کمر باریک

برا حجم گرفتن یه نوع پودره که طعمهای مختلفی داره.میگن ویتامین مخصوص عضله است.ولی به نظرم هیکل طبیعی ...

خب اینا مضرن دیگه؟!! اخه ادم نمیتونخ اعتماد کنه

اونی که نوشتی چجور اندامیه؟؟😁

بالا گفتم که

کمر باریک

ران و بازوها خوش فرم باسن برزیلی 😅

فک کنم پودر whey رو میگی.

ها اره همون

من دور بودم ازشون نمیشنیدم درست

خب این پودر چیه