2737
2734
عنوان

۶ بار سقط کردم سقط مکرر ناشناخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 34 پست
سلام زیر نظر کدوم دکتری و کجایین؟ قلب تشکیل میشه تو بارداری هاتون؟

من هم رویان میرم زیر نظر دکتر حافظی 

هم صارم میرم زیر نظر دکتر صارم و دکتر بهرامی

ابن سینا هم می رفتم تقریبا همه جا رفتم حتی چند سال هم زیر نظر دکتر عارفی بودم ایشون هم خیلی معروف هستند 

خلاصه اینکه همه جا رفتم اما نتیجه فقط دست خدا است.

بله در چند تاشون قلب تشکیل شد

یه دکتر گیاهی پیدا کردم در قم می گن کارش خیلی خوبه درمان سقط مکرر هم می کنه 

به خدا نمی دونم چی کار کنم ولی گفتم توکل بر خدا یه بار هم برم پیش ایشون ببینیم چی میشه 

واقعا نمی دونم چی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دکتر گیاهی پیدا کردم در قم می گن کارش خیلی خوبه درمان سقط مکرر هم می کنه  به خدا نمی دونم چ ...

سلام عزیزم. داروهاتون چیا بوده؟

لنفوسیت تراپی هم کردی؟

سرم‌آی وی آی جی زدی؟ پردنیزولان خوردی؟ سلوسان یا فرگمین زدی؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
سلام عزیزم. داروهاتون چیا بوده؟ لنفوسیت تراپی هم کردی؟ سرم‌آی وی آی جی زدی؟ پردنیزولان خوردی؟ سلوس ...

بله عزیزم همه کار کردم لنفوسیت تراپی سه مرحله انجام دادم سرم ای وی ای جی زدم قرص پردنیزول هم خوردم امپول سلکسان وپروژسترون هم زدم هر نوع دارو که بگی استفاده کردم

2731
بله عزیزم همه کار کردم لنفوسیت تراپی سه مرحله انجام دادم سرم ای وی ای جی زدم قرص پردنیزول هم خوردم ا ...

خیلی ناراحت شدم. ولی گویا چاره ای جز تخمک اهدایی نیست 

من هم سقط مکرر بودم و با این داروها جواب گرفتم و دوستانی داشتم بار اول نه و بار دوم با داروها جواب گرفتن دکترم فاطمه رزاقی بود 

ولی خوب مواردی مثل شما رو دیدم بهشون پیشنهاد تخمک داده میشه بنظر من به سنتون نگاه میکنن و فرصتی که باقیمونده و پیشنهاداشونو میگن. اگه تهرانی یه ویزیت با دکتر رزاقی برو توکل به خدا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀