2733
2734
سلام دوستان خوبم،

می دونم شاید مسخره ام کنید اما دارم دو ماه با خواهرم به اروپا می رم و اونجا دسترسی به کانال GEM نداریم. این سریال تنها سریالیه که می بینم و هر شب دنبالش می کنم با توجه به اینکه تازه رسیده به قسمت های حساسش به نظرتون چه جوری باید دنبالش کنم؟:(
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
والا الان دارم امتحان می کنم می بینم سایتش به زور باز می شه چه برسه به اینکه آدم بخواد باهاش سریال هم دانلود کنه:))) نمی دونم واقعاً چه کار کنم....

مادر جون، نه کشته نشد... من تیکه هاشو دیدم. نجاتش می دن. عمر هم خوب می شه.
منم واقعاً باورم نشد که این کارو کرد، آخه رابطشون خوب بود و ساواش به داییش خیلی اعتماد داشت. بعدم انگار خیی از کاری که کرده بود ناراحت نبود...خونسرد بود داییه....واقعاً سریال ترک ها هم یه جاهاییشون خیلی مسخره می شه...

شادی جونم شوشو که عمراً برام ضبط کنه. همین طوریشم مسخره ام می کنه که این سریال رو می بینم. بعدم کار یکی دو روز نیست کار دو ماهه....:(
2738
من خیلی دلم واسه این سریال تنگ میشه! شوشو می گفت فکر کنم انقدری که دلت واسه عمر تنگ می شه واسه من تنگ نشه:))))

جالبیش اینه پارسالم که عشق ممنوع پخش می شد من دوبی بودم. اونجا GEM پخش می شه ولی الان می رم اسپانیا اونجا خاله ام اینا ندارن...:( اه!
نمی دونم اصلاً ... می رم خونه ی خالم که نمی دونم سرعت اینترنتش چه قدره؟! کلاً سایتش خیلی کنده... من دقت کردم حتی در دوبی هم که سرعت نت بالاتر از ایرانه به کندی کار می کنه وگرنه پخش آنلاین داره...
الهی قربونت برم عزیزم، من کردستان می شینم. نرسیده به یوسف آباد. نه گلم راضی به زحمت تو نیستم. بالاخره یکی رو پیدا می کنم از بین دوستان که این کارو برام بکنه....خیلی لطف کردی عزیزم:*
2706