2737
2734
عنوان

میخایم بریم یزد برای زندگی

19444 بازدید | 27 پست

سلام یزد جای خوبیه برای زندگی؟؟

امنیت هست؟

یه بنده خدایی میگفت یزد پر شده از افغانی 

بچت خوب جایی تربیت نمیشه 

این حرف راسته؟؟؟؟

28 بهمن ماه92/زندگی شیرین ما/با اومدن دونه ی بهشتیمون ×ریحانه ی مامان×رنگ و بوی بهار گرفت...خدایا برای رحمتت ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اره افغانی زیاااااده اونجا همسر من دانشجو یزده چند بار منم باهاش رفتم 

اصلا دوسش نداشتم اونم برای زندگی خیلی شهر خفه ای هست 

ولی شما با دید مثبت برو عزیزم انشاالله خیرت به رفتنه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
یزد شهر خوبیه و مردم بینهایت خوبی داره ولی شوهرم اونجا دانشجو بوده میگه ساعت 6 و 7 عصر زمستون هیچکی ...

من با دو تا خانم یزدی تو خوابگاه برخورد داشتم واااااای فوق العاده خشک و مذهبی بودن 

برای من شخصا سخت بود با این تیپ ادم ها رابطه بگیرم

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

مامان بزرگ من یزد هستن . تجربه 20 ساله ام از یزد بهت میگم . امنیتش خییلی خوبه با توجه به اینکه یه کم مذهبی طور هستن. افغانی که همه جا هست نیاوران و اندرزگو پر افغانیه کسی نمیاد بگه که اَه نیاوران اصلا جای خوبی نیست! افغانی نیستن بیشتر بلوچ هستن چون یزد از نظر سطح بیمارستانی خیییییلی خوبه بیشتر بلوچ و بندری ها میان اونجا واسه دوا درمون. شهر ارزونیه خونه میوه همه چی زندگی خییلی خوبه خونه ویلایی پر درخت انار و..... . خب چون گرمه هواش مردمش زیاد اهل بیرون نیستن یعنی صبح رود باز می کنن مغازه هاشون تا 12 بعدش 7 یا 6 بعدازظهر میان تا 10 11 و اینکه توی تعطیلات یا جمعه ها مثل سهر ارواحه هیچکس بیرون نمیره نمی دونم چرا واقعا

من یزد زندگی میکنم چندساله عزیزم .والا شهر دلگیری هست مخصوصا جمعه ها ولی امکانات خوبی داره.بچها گفتن ارزون هست اصلا اینجوری نیس میوه و اینا گرونه

خدایا شکرت.هنوز تو حیرتم ولی میدونم ک حکمتی هست
فقط اقواممون اونجان میدونم ارزونیه نسبت ب جاهای دیگه ایران  از کجا به یزد میرین؟

سلام ممنون از همه دوستانی که نظراتشون رو بیان کردن 

ما از تهران به دلایلی میخایم بریم یزد

28 بهمن ماه92/زندگی شیرین ما/با اومدن دونه ی بهشتیمون ×ریحانه ی مامان×رنگ و بوی بهار گرفت...خدایا برای رحمتت ممنونم
من یزد زندگی میکنم چندساله عزیزم .والا شهر دلگیری هست مخصوصا جمعه ها ولی امکانات خوبی داره.بچها گفتن ...

مثلا برای تربیت بچتون جسارت نشه یا مثلا مدرسه خوب بره ، از این قبیل مشکلات که ندارید؟

2706