2737
2739
عنوان

تفاوت بارداری اول و دوم

14880 بازدید | 62 پست

دوستیا میشه تجربتونو از بارداریای اول و دومتون و اینکه آیا جنسیت فرق میکرد یا نه بگین .... من اطرافم همه سر بارداری پسر و دختر فرق داشته ویاراشون البته بعضیها هم فرقی نداشته ولی اکثرا میگن فرق میکرد

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 

واسه من فرق داشت هر کدوم یه جور

سر اولی دختر که اصلا ویار نداشتم

دومی پسر که هر روز یه مدل ویار داشتم

هیچوقت به ناحق پا روی کسی نزارین …یادتون باشه “دست” زمونه “پای” خیلیارو قطع میکنه !🤔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من فعلن تجربه یه بارداریو دارم😆

دوستان بیاین نظر بدین منم مشتاقم بدونم.

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

من سر پسرم ویار داشتم ..بالا هم می آوردم ولی نه دیگه اینققققددددر ....الان دور از جونتون رو به موتم .... همشم خسته و بیحالم ... زورم میاد یه غذا درست کنم یا ۴ تا تیکه ظرف بشورم ... سر اولی فرز بودم سر این خواب آلو و داغون ... سر پسرم هیچی دلم نمیخواست خنثی بودم سر این با این تهوع غذا آی بهم مزه میده ...البته قبل اینکه پسش بدم بیرون😑... ویارمم به خنکیه ... کاش دخمری باشه 

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 
2738

منم قصد بارداری دارم بارداری اولم بد بود خیلی ویار بد داشتم یعنی میشه این یکی ویار نداشته باشم؟؟

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
2706