2733
2739
عنوان

در مورد مهد دخترم درمونده شدم

294 بازدید | 24 پست

سلام دوستان دخترم شش سالشه پیش دبستانی هست. هرچی توی تابستون با مهدش آشناش کردم درست نشد که نشد. با گریه و زاری داخل نمیره و اگر به زور ببرنش با داد و هوار شدید و حتی زدن مربی ها میاد بیرون. مشکلش جدا شدن از منه اگر از من جدا بشه روحش آروم میشه و میر دنبال بازیش. اصلا بچه غیراجتماعی و خجالتی نیست بلکه لازم داره مربی باهاش ارتباط خوب بگیره و اونو وارد کارا کنه. خیلی دنبال مهدی هستم که چارچوب کلاس نداشته باشه و محیط بازی وسیع و حتی حیات دار باشه. سمت غرب تهران با کادری فهمیده که درکش کنند.. کسی میتونه کمکم کنه؟

دخترت 6سالشه پس دنبال مهدی که محیط بازی وسیع و... داشته باشه نباش عزیرم ..دنبال مهد یا مدرسه ای باش که اموزشش قوی باشه.دخترتم باید بسپری به مربی اصلا نباید شل باشی...من چندین سال مربی مهد بودم...بچه ها تو مهد اروم میشن بعد چند روز فقط خودت باید محکم باشی و حرفشو گوش نکنی 

خدایا پدر و مادرم همیشه سلامت باشن   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آخه با قلدر بازی میاد بیرون مهد وای نمبسته که من بسپرمش

چجور مهدیه که بچه خودش میتونه بیاد بیرون نباید اجازه بدن .بچه که رفت داخل مسئولیتش با مربیه .باید بمونه تا خونوادش یا سرویسش بیاد ...یکم محکم باشید

خدایا پدر و مادرم همیشه سلامت باشن   
2738

از همون دم در داخل نمیره که بخوان نگهش دارن. اگر بدونه من بیرنم میاد باهام بیرون. امروز با مصیبتی من داخل نشستم یکم رفت داخل کلاس

بخدا از استرسی که میکشم قلب درد گرفتم

چجور مهدیه که بچه خودش میتونه بیاد بیرون نباید اجازه بدن .بچه که رفت داخل مسئولیتش با مربیه .باید بم ...

اخه در مهدکودکه بسته نیست مخصوصا صبح که بچه ها رو میارن میذارن. 

مصیبتی که من کشیدم الانم کلاس اوله بساط گریه زاری داریم

ولی هر روز باهاش حرف بزن 

بهش اطمینان بده هر مشکلی براش پیش بیاد به تو اطلاع میدن

بهش بگو دوستش داری

محبتش رو کم نکن

اینا رو پسر من تاثیر میزاره ولی خب این بچه ها معمولا هم باهوشن و نمیخوان زیر بار جدایی برن

پسر من میگه نمیتونم بازی کنم باید درس گوش بدم

البته بازیگوش هم نیست ولی خدا صبرت بده

به ما که نیومدی حداقل به خودت بیا!
یجورایی حس میکنم بهتره مربی باشه که قلقشو پیدا کنه اینجا فقط بهم میگن شما بذارش برو.ولی دخترم که دا ...

پیش دبستانی پسرم از مربیش میترسید عوضش کریدیم مربی خیلی تاثیر داره

مربی دوم انقدر باهاش راه اومد تا عادت کرد

حتی بیرون قرار میزاشتیم میومد با ما شهر بازی

پسرم دید مربیش با من دوست انگار اعتماد کرد بهش

اگر مربی بداخلاقه خیلی با ضابطه است عوضش کن

به ما که نیومدی حداقل به خودت بیا!
2706