2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من راستش رنگ بندیش رو ندیدم........ولی تو یه سرچ میشه پیدا کرد.... اگه دنبال دوربین خوبی از این نظر عالیه....اصلا رو دوربینش حرفی نیست.... من جدیدا فکر میکنم گوشی سفید قشنگه.... تا چند وقت پیش فقط مشکی دوست داشتم:)
ویواز یه رنگ قرمز داره.قرمز تیره..مثل رنگ پوست انار که تیره هست
خییلی خوشگل و با کلاسه
منخودم 58 دارمممم
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
منم x 6 گیگابایتی 16 دارم وواقعا راضیم ..هم خوشگله هم کارآیی های زیادی داره هم کیفیت ساخت بالایی داره من با گارانتی دوماه پیش خریدم 360 تومن .... کیفیت دوربینش هم 5 مگ هست و واقعا عالیه .
ان 97 مینی هم از نظر کیفیت در سطح همون ایکس 6 هستش ، چون خواهرم داره اونو و باهم که مقایسه میکنیم ، حتی گرافیکشون یکیه .... اگه میخای فقط تاچ باشه ایکس 6 بگیر و اگه میخای حالت لپ تابی باشه و کیبورد دار باشه ان 97 مینی .
و کلا اینو هم بگم ... من گوشی قبلی م سونی اریکسون بود و خیلی راضی بودم ولی برای خرید گوشی جدیدم خیلی جستجو کردم تو گوشی های سونی اریکسون، آینو .. ویواز و اکسپریا رو هم چند روزی دست گرفتم ، نمیدونم چرا به دلم ننشستن ... کلا کیفیت گوشی های سونی اریکسون مثل سابق نیست . البیته من تجربه شخصی م رو در زمان حال گفتم ، و ممکنه تو مدلایی که در آینده میده بیرون از نوکیا جلو بیفته ...چون رقابت شدیدی با هم دارن . ولی در حال حاظر نوکیا گوشی های با کیفیت تری تولید میکنه .
2706