2737
2739
عنوان

بارداری با بتا بالا

1820 بازدید | 19 پست

سلام دوستان    من تازه فهمیدم باردارم تو اقدامم نبودم به خاطر همین 4 روز از موعدم گذشت تازه بی بی چک گذاشتم... دو تا خط خیلییییی پررنگ ... سریع رفتم بتا تیتر دادم 17580بود . قبل از رفتن پیش دکترم هم یه سونو ساده دادم که ساک حاملگی مشخص بود ولی دو تا توده یکی تو تخمدان یکی ام تو رحم داشتم ... الان که رفتم پیش دکترم میگه شاید دوقلو بوده یکیش مول بوده که انقد بتات بالاست ... خیلی نگرانم ... کسی بوده بتاش تو هفته چهارم یا اوایل 5 بالای 17000 بوده باشه ؟

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 

دکترت راست میگه خواهرم دوقلو داشت بعد از پری بتاش ۷۰۰۰ بود فقط مول اینقدر بتا رو بالا میبره ۴٨ ساعت بعد تکرارش کن حتما زیر نظر دکتر باش

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا فردا وقت دارم برای سونو پیش خانوم دکتر واسعی .... خیلی نگرانم ... ممکنه دوقلو باشه ولی سونو اول یه ساکو تشخیص داده باشه؟

2742
2740
خب ممنون دوستان تا الان از مول میترسیدم الان باید زهره ام از 4 قلو هم ترک برداره 😢

خخخخخخ نه بابا خیلی کم پیش میاد احتمالا دوقولوعه

اون که میگم.چارقلو باردار بود یکیش ضربان قلبش وایساد سقط شد الان سه تان 😍

من خدایی دارم مهربان؛ خوب؛ قشنگ
خخخخخخ نه بابا خیلی کم پیش میاد احتمالا دوقولوعه اون که میگم.چارقلو باردار بود یکیش ضربان قلبش وایس ...

ایشالله به سلامتی دنیا بیان

من 48 کیلوام با قد 158 ... بعنی دوقلو باشه میترکم یحتمل😰

نه بابا نگران نباش روغن زیتون خالص یا کرم ضدترک یا روغن بایو اویل یا روغن بچه بزن خلاصه مرتب چرب کن شکمتو از الان همیشه و هرروز 

دوقلو خیلی خوبه من خیلی دوست داشتم مبارکت باشه

یعنی قشنگ درکت میکنم

من ۶ روز بعد از موعدم ۱۷هزار بود شاخ دراوردم دکتر گفت سونو واژینال بده یا چندقلوئه یا مولار

سونو دادم خداروشکر یه دونه جنین بود ضربان قلب هم داشت. روزی خودت باشه خیالت راحت بشه

عزیزم ایناهمش احتمالاته. این طور نیست که هر کی بتاش بالاس صددرصد چندقلو یا مول باشه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706