2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من درست نمیشناسمش نمیدونم کارشو ولی میدونم خیلی معروف نیست البته هیستروسکوپی چیز سختی فکر نمیکنم باشه فکر کنم همه دکترها از پسش بربیان

من خودم زیر نظر دکتر نیکبختم عمل هاشو ی دکتر دیگه انجام میده ک اسمش الان نوک زبونمه

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...
2731

عزیزم من واسه بارداری و سزارین خیلی اسمشو شنیدم

مثلا رفته بودم اکو قلب جنین از پنجاه نفر ۳۰نفرشون ماندانا محمودی بودن...یا تو بیمارستان واسه سزارین همون روز ۹نفر سزارینی داشت...

این عملی ک شما گفتید رو نمیدونم...اصلا تا حالا ندیدمش ک بخام دربارش نظر بدم

ولی راضیه محمدجعفری خیلس دکتر باتجربه ای هست...اونو هم ی تحقیق دربارش بکن

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰