2733
2739

من ترم دوم فوق لیسانس باردار شدم یه ترم دیگه کلاس دارم به اضافه پایان نامه... مجبور شدم دو ترم مرخصی بگیرم یک ترمش که مرخصی زایمان بود و شهریه نداشت ولی ترم دوم نصف شهریه ثابت رو دادم. الان دخترم یکسالش هست ولی میبینم شیر خودمو میدم نمی دونم میشه با وجود بچه اونم رشته معماری ....کسی این شرایط رو داشته؟چکار کردید؟ به نظرتون این ترم هم مرخصی بگیرم؟ می ترسم دیگه روم نشه برم دانشگاه ... 

جهان کوچک من از تو زیباست  

عزیزم منم دقیقااااا شرایط شمارو دارم. ترم دو باردار شدم و یک سال مرخصی. ولی از اول مهر میرم واسه ادامش. خیلییییی سخته اما اگه فاصله بیفته انگیزمو از دست میدم. تازه فکر نکنم ارشد بیشتر از این مرخصی داشته باشه 

من تنها یک درد و رنج را می شناسم و آن درد تبدیل نشدن به چیزی است که تواناییش را داریم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سمیرا جون تازه به خاطر مشغله انتخاب واحد رو هم یادم رفته و الان شرایط سخت تر میشه و مجبورم هر استادی که هست قبول کنم اگه بخوام برم  

2728

من ترم یک باردار شدم ترم دو رو مجبور شدمحذف ترم کنم دخترم قبل امتحانا به دنیا اومد ترم بعدش دخترم سه ماه بود رفتم دانشگاه میبردمش میخوابوندمش تو کریر بیرون کلاس میسپردم به همراهم میرفتم تو کلاس بیدار میشد تک میزدن میومدم بیرون ترم بعد هم کلاساش همینطور گذروندم بچه رو با خودم بردم دانشگاه دولتیم بودم اساتید سخت میگرفتن ولی گذشت مهرانشالله پایان نامس .شما که ترم سه هستید فک کنم یه روز در هفته باشید دیگه چون واحداش خیلی کمه ترمه سه. 

فر فری موی غزل ساز منی😍😍😍

اره اینترنتیش گذشته باید حضوری برم که فقط اساتیدی که خالی باشن بهم میدن...رشته ما دو روز در هفته کلاس هست چون یه درسمون طرحه که کلا یه روزه بقیه توی روز دیگه 

اره اینترنتیش گذشته باید حضوری برم که فقط اساتیدی که خالی باشن بهم میدن...رشته ما دو روز در هفته کلا ...

منم از اول مهر ميرم ترم سه ارشد و باردار هم هستم. البته امتحاناتم ميوفته بيست روز قبل زايمان و همش نگرانم بتونم به خوبي بگذرونم اين ترم رو. ولي ترم بعد رو بايد مرخصي بگيرم 

2740
منم از اول مهر ميرم ترم سه ارشد و باردار هم هستم. البته امتحاناتم ميوفته بيست روز قبل زايمان و همش ن ...

توی بارداری مشکلی پیش نمیاد منم ترم دو رو کامل باردار بودم و امتحاناتم هم خوب بود ولی با وجود بچه خیلی شرایط سخت میشه حتما هم باید کسی باشه ازش نگهداری کنه.