2737
2739
سیدا زود داغ می کنن حتماً اعصابش بهم ریخته اصلاً در موردش حرف نزن خودتو مظلوم و ناراحت بگیر تا بیاد معذرت خواهی یا یه جوری پشیمونیشو نشون بده
عشق کوچولوی من نرگسی
طنین عزیزم
اشکالی نداره
اعصابش خرد بوده
تو ببخش
تو ازش بگذر
بالاخره شوهرته
پدر بچه اته
منم یه بار این اتفاق برام افتاده
ولی بخشیدمش
خودش هم پشیمون شد و اومد معذرت خواهی کرد
به من گفت که اعصابش تحت کنترلش نبوده
منم متوجه شدم که نباید زیادی بهش گیر می دادم.
اگر خودم بخواهم ، پیروزی در هر کاری ممکن است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 
من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دوست خوبم .اتفاقا بخشش در این موارد اشتباهه.باید حتما راهی رو پیدا کنی که به ایشون بفهمونی از این کار به شدت ناراحتی.باید براشون عذاب وجدان ایجاد کنی.اگر به راحتی ببخشی این کار حتما تکرار میشه.و اون راه بستگی به اخلاق وروحیات همسرت داره.میتونی با یه مشاور خوب وبه روز صحبت کنی.البته تا موضوع تازه است.روان شناس های سنتی همیشه به خانم ها میگن بگذر وببخش ولی محاله یه خانم با عزت نفس به راحتی از این مساله بگذره وفراموش کنه .البته به هیچوجه نباید دعوا کنی واجازه بدی پرده حریم وحیا بینتون بشکنه.امیدوارم یه راه خوب ومنطقی که کمترین اسیب رو به تو وکوچولوت وبه زندگیت بزنه پیدا کنی.
بنظر من مردی که روی زنش دست بلند کنه اصلا مرد نیست. چون داره از برتری فیزیکیش استفاده می کنه.
دوستان عزیزم که می گن ببخش با عرض معذرت دارن مجوز برای دفعه بعدی صادر می کنن. چون آقا می فهمن که فوقش یه معذرت خواهی می کنن و از دل شما درمیارن.
من حات باشم خیلی سفت می گیرم. تا وقتی حسابی به پات نیفتاده ول کن نباش. باهاش سرسنگین باش. همراهش مهمونی و خونه ننه باباشم نرو. تحویلشم تو خونه نگیر. یه چند شبیم بخواب تو اتاق بچه ات. تا بفهمه کاری که کرده چقدر زشت بوده. وقتیم اومد جلو برای معذرت خواهی (البته ایشالا که بیاد) بهش بگو دفعه آخرشه که همچین کاری می کنه. چون زبونو گذاشتن برای حرف زدن و مشکلاتو حل کردن
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2740
عزیزم بالاخره زن و شوهرین نمی تونی نبخشی یاد خوبیاش بیفت بهش حق بده شاید خیلی عصبی شده اونوقت وقتی اومد معذرت خواهی باهاش حرف بزن و گریه کن و خودتو خالی کن اما قبلش جلوش واضح گریه نکن خیلی بده می دونم عزیزم. من میگم ببخش ولی ساده نبخش بذار عذاب وجدان بگیره خیلی زیاد
عشق کوچولوی من نرگسی
بچه ها ممنون ... مشکلم با شوهرم یکی دو تا نیست . داشتم به خاطر بچم تحمل می کردم و بهش کلا کم گیر می دادم اما این یکی رو دیگه انتظار نداشتم ...دلم از دست خانوادش هم خونه ...اونا هم این قضیه رو متوجه شدند اما تازه طلبکار شدند که تو مراعات بچمون رو نمی کنی
وایییییی طنین جون خیلی ناراحت شدم انگار من از شوشو کتک خوردم دلم یه جوری شد.می دونم بعضی چیزا هست که هیچ موقع از یاد ادم نمیره همیشه میاد جلو چشش وقتی هم ادم داره بهش فکر میکنه یه جورایی پیش خودش غرورش له میشه و خورد میشه.ولی باید یه جوری بهش بفهمونی که کارش بد بوده و خدای نکرده اگه یه بار دیگه اتفاق بیوفته دیگه ببخششی در کار نیست.
دنیا ادامه لــبـخـنـد توست ...
به نظر من خیلی منطقی براش توضیح بده که از کارهاش ناراحتی و اگر تو و زندگیش را دوست داره باید رفتارش را تغییر بده. قهر کار انسان عاقل و بالغ نیست با گریه و مظلوم نمایی هم کاری از پیش نمیبری.براش توضیح بده که با کتک زدن تو چقدر خودش را از چشمت انداخته و بد آموزی برای بچه ات داشته و چیزی هم بدست نیاورده.
از خانواده شوهر کلا انتظار زیادی نداشته باش.خودت زندگیتو بساز.برای خودت شخصیت قائل باش.نه اینکه باهاش دعوا کنی و سروصدا راه بندازی.خیلی سرسنگین. ولی اینو بدون که اگر کوتاه اومدی تازه اولشه.شرطیش نکن که هروقت دلش خواست دق دلیشو سرتو خالی کنه.اگر تا دوماه هم منت کشی نکرد تو کوتاه نیا. حواستو جمع کن.
دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ.
ای هیچ، زبهز هیچ....
بر هیچ مپیچ!!!
تا حالا با وجود همه مشکلاتی که داشتیم حاضر نشده بو د بیاد پیش مشاور...چون کلا خانوادگی مدلشون طوریه که خیلی خودشون رو قبول دارند اما اینبار شرایط طوری شد که پدر من و خانواده خودش قضیه رو فهمیدند و راضیش کردند بیاد پیش مشاور
خیلی ازش بدم اومده ...با اینکه مسبب خیلی از مشکلاتمون خانوادش هستند اما همش ازشون دفاع می کنه ...با کتک زدنش خیلی از چشمم افتاده اصلا دلم نمیخواد دیگه حتی نگاش کنم
خیلی سعی کردم زندیگمو بسازم اما تا زندگیمون میره رنگ آرامش بگیره خانوادش داغونم می کنند ...همه تلاشهام یه طرفه بوده با همه بی محبتی هاش و بدی هاش ساختم و می خواستم به خاطر بچم زندگی کنم ...اما
2706