2733
2734
من 3 روزه که ماشین ظرفشویی مجیک 8 نفرشو خریدم .2 بار تا حالا روشنش کردم ولی وقتی داره کار میکنه یه صدایه ناجوری از داخلش میاد .کسی تا حالا این مشکل را داشته ؟
سلام نگار جون. عزیزم از چیدن درست ظرفها مطمئنی؟ ممکنه او آبفشانهای چرخان پایین یا بالا به ظرفها گیر میکنن. درضمن مجیک کلا خیلی سر و صدا داره. برعکس ماشین ظرفشویی بوش که نمیفهمی روشنه یا خاموش بس که بی سر و صداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه در تمام طول مدت استفاده صدا میده حتما با نمایندگی تماس بگیر اما اگه دو تا صدای نسبتا بلند اوایل شستشو داره نگران نباش مربوط به باز شدن در محفظه پودرش هست........مواظب باش و خیلی با احتیاط استفاده کن...مال من همون اوایل درش شکست.........................اصلا بطور کلی ازش راضی نیستم
2731
منم شش نفره اشو دارم و صدا نمیده ... فقط صدای پاشیده شدن آب ازش میاد... به نظر من اگه از درست چیده شدن ظرفها در داخلش مطمئنی به نمایندگیش یه زنگی بزن و بهشون بگو شاید با یه سرویس کردن درست بشه
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
2740
کلا سر و صدای شستشوش که زیاده ولی دوبار یه صدایی مثلرلرزش (غییییژژژژژ) میده .شاید ظرفها را بد توش گذاشتم. مرسی ار راهنمایتون امتحان میکنم
ولی شوشو کلی غر غر میکنه که تو نگذاشتی بوش 6 نفره بخریم همینه دیگه یه مارک الکی گرفتیم .کلی خورده تو ذوقم
راستی شما هر چند وقت یکبار از جرم گیر استفاده میکنید؟بعد از هر بار شستشو فیلترش را تمیز میکنید ؟
عزیزم من دو ساله که از 8 نفره اش استفاده می کنم .
ازش راضی بودم . ولی در کل یکم صدا میده .
من اول آشغال ظرفا رو می گیرم این جوری هفته ای یه بار فیلترش رو تمیز می کنم .
نمک ماشین خیلی توی صداش موثره سعی کن از نمک کالگونیت استفاده کنی .
من حتی میوه هم توش شستم البته واسه مهمونی بوده .
از برنامه short هم واسه ظرف میوه استفاده می کنم .
منم دو ساله استفاده می کنم.یک روز در میون هم روشنش می کنم .اما با برنامه 28 دیقه ای تمیز نمی شه.48 دیقه را می زنم.فیلتر هم هر یک ماه یه بار شاید تمیز کنم.نصف قرص فینیش هم استفاده می کنم.
آره نمک حتما باید داشته باشههههههههههه. هر وقت هم چراغ نمکش روشن میشه باز باید بریزی. خیلی مهمه. از جرم گیر زیاد استفاده نکن خوب نیست و به ماشین صدمه میزنه اما هر چند وقت یه بار خالی روشنش کن. بدون قرص با آب خالی خودشو بشوره
2706