2733
2739

دو  سه هفته پیش تو سر دخترم یه چیزهایی دیدم که سفید بود یعنی چند بار موقع بستن موهاش دیدم ک فکر کردم شوره هست ولی یه بار خونه مامانم که رفته بودیم دید و گفت "شپشه"

خدایا من واقعا افسرده شده بودم

همونشب شامپوشو از داروخونه گرفتیم و با بدبختی بردمش حموم و شستمش و خودم هم شامپو زدم و شوهرم رو هم مجبور کردم بره از شامپوی پرمترین یه همچین چیزی استفاده کنه... 

تمام رختخوابها  رو که باهاشون در ارتباط بودیم با دمای ۶۰ درجه تو ماشین لباسشویی شستم و لی امشب دوباره دیدم تو موهاش رشک هست. 

واقعا حالم بده ولی شوهرم اصلا درک نمیکنه بسیار منطقی نشسته روشهای درمان سرچ میکنه و تا میام یکم از احساسم بگم فورا میگه زشته بابا خدا قهرش میاد مگه چیه بچه های مردم بیماری لاعلاج دارن تو چرا اینطوری میکنی...

خدایا....

اصلا درک نمیکنه من  واسه خود شپش غصه دار نیستم . واسه اینکه هی تکرار میشه و به راحتی از بین نمیره حالم بده. اینکه دوباره باید تمام رختخوابها و ملافه ها رو بشورم هم اونقدرها بد نیست اما اینکه خب دخترم همه جا بوده روی مبل خوابیده و روی فرش سرشو زمین میزاره و ...

یعنی هر باز من به روشی استفاده کنم و حذفش کنم باز میخواد از یه جا بیاد تو موهاش... موهاش تازه به حدی رسیده که بسته میشه. 

اصلا نمیدونم از کجا گرفته اخه هنوز ۳ سالش هم نشده... خدایا... 

چند تا تاپیک قدیمی خوندم که میگن باید لباسهاشو هم میشستم...   

من یه پسر ۱۰ ماهه هم دارم... 

سر خودمم همش میخارخ از اون موقع 

نمیدونم تلقینه یا هست واقعا. شوهرم دفعه قبل چک کرده بود و گفته بود که نیست...

90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤

حالا چیکار کنم

چطور میتونم مثلا مبل رو پاک کنم اخه

خیلی اعصابم رو بهم ریخته

الانم روی سر دخترم به اصرار شوهرم سس مایونز زدم و کلاه گذاشتم و روسری بستم و خوابوندمش... نمیدونم جواب میده یا نه....😢😢😢😢😢

90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
 نه عزیزم مهد نمیره

شاید خونه فامیل یا استخر یا ارایشگاه.چون هوا گرمه .معمولا زیاد میشه شیوعش.نگران نباش.چندش هست ولی وحشتماک میست.مرتب با همون شامپوی ضد شپش بشور.معمولا تو خانوادهه هایی که بچه مدرسه ای دارن پیش میاد

2740
شاید خونه فامیل یا استخر یا ارایشگاه.چون هوا گرمه .معمولا زیاد میشه شیوعش.نگران نباش.چندش هست ولی وح ...

ما اصلا استحر نرفتیم بچه مدرسه ای هم نداریم حیوان خانگی هم نداریم که بندازیم گردنش 😉

نمیدونم از کجا گرفته اخه

سونامی شپش در ايران🌑🌑🌑 باسلام...خدمت مامانای گل...خسته نباشید مامانای محترم چندروز پیش توی انجمن گیاهی پروفسورراهور...که تومجوعه نظام پزشکی برگزارشد...حضورداشتم ایشون بنیانگذارطب گیاهی وسنتی هستن...میخوام درمورد اصلی ترین مبحثی که کردن رو که بسیارهم شایعه باهاتون درمیان بزارم...شپش سر....که دراین فصل مخصوصا تواین دوسال بیسابقه وبسیارشایعه بین بچه های مدرسه وآمادگی ها...ایشون گفتن ازقدیم الایام درمان قطعی شپش باهیچ شوینده شیمیایی مورد تایید نبوده...چراکه شپس یک موجوده یوکاریوتی یا مکثثر هست...که ۶پابوده وهرکدام ازپاها مجددا میتوانند تکثیر شوند...بنابراین ازبین رفتنشون بسیارسخته....ایشون راهکار عجیب وبسیار ساده ای رو یاددادن که گفتن کاملا بیضرر وحتی سالانه درماه مهر...زمان تکثیر این موجود بهتره که حتی روی موی بچه هایی که مبتلا نیستن هم انجام بشه...محض پیشگیری...واماراهکار کاملا سنتی..۱قاشق غذاخوری پر...اسپند آسیاب شده به۱لیوان آبجوش برای موهای کوتاه...و۲قاشق و۲لیوان برای موهای بلند...اسپندرا آسیاب کرده بمدت۱۵دقیقه باآبجوش روی کتری دم کنید...سپس کل موهاراباآن آغشته کرده و۴۵دقیقه باکلاه پلاستیکی یاکیسه پلاستیکی موهاراپوشش دهید سپس باآب رقیق بدون هیچ شوینده ای موهاراآبکشی کنید..بهمین سادگی این کارنیازبتکرار مجدد نداره...چون توهمون یبارشپش هارو ریشه کن میکنه...مامانا لطفا همکاری کنید وحداقل یباراینکارو انجام بدیم حداقل بخاطر دخترای خودمون....چون واقعا شپش شایعه

🍃🍃🍃🍃🍃

خدايا مواظب عشقاي زندگيم ، دخترم و همسرم باش هميشه 💋😍😍
حالا چیکار کنم چطور میتونم مثلا مبل رو پاک کنم اخه خیلی اعصابم رو بهم ریخته الانم روی سر دخترم به ...

هیچی مثل اون شامپو جواب نمیده الان شامپو زدی پاک سازی شدن . الان فقط باید بشینی تخم شپش هارو در بیاری بندازیشون دور . کارشناس تو  تی وی  میگفت تخم شپشا بعد 15 روز دوباره شپش میشن😭😭😭

2706