2737
2739

خانما ما شبی میخوایم بیایم شمال.از یزد.جاده چوپانان.جادش میدونم خیلی خلوته.ولی هوا الان چه جوریه؟سمت ساری و فریدونکنار و فرح آباد و اونورا؟خیلی بارون شدید و سرده یا نه ملایمه؟یه راهنماییی کنید لطفا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
بارون؟؟؟نه عزیزم فعلا هوا گرمهههههه هواشناسی 2هفتس میگه بارون میاد ولی فعلا خبری نیست

الان طرف رامسر ونوشهرو شما خبر دارین؟

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
2740
دوستان شما کدوم شهرا هستید؟اخبار خو گفت تا ۳ روز آینده بارندگیه؟ما فردا صبح میرسیم ساری!اخه بچم ۱ سا ...

اگر بارندگی شد به هیچ عنوان تو جنگل و دریا نمونید ، برگردید داخل شهر ، چون هر دفعه احتمال سیل هست فقط تو جنگل و کنار رودخانه ست.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جنگل که نمیریم.فقط تو شهر یه سوییت میگیریم.اگه بارون بیاد هوا خیلی سرد میشه یا نه؟لازم بخاری باشه یا ...

نه بابا به هیچ وجه دما تغییر نمیکنه، شاید خنک بشه نه در حد آستین بلند پوشیدن حتی ، بخاری که ابدا ، فقط چتر لازمه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانمیه آقاش پس بیایم؟بیشتر به خاطر پسرم که خیلی میخواد بره دریا داریم میایم!

اره عزیزم اینجاها از بارون خبری نیست

تقریبا دو هفتس میگن بارون میاد ولی تا الان یه قطره هم نیومده😊

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤

الان که هوای شهرهای شمالی گرم و شرجی هست. شمال تو این موقع سال ییلاقات و ارتفاعاتش هوا خنک وخوبه. توصیه میکنم بچه یکساله رو توی آب دریا نبری, دریای شمال آبش زیاد تمیز نیست و‌آلودگی زیاد داره، شخصا هر وقت رفتیم شمال هیچ وقت نزدیک دریا هم نرفتم. فقط ییلاقات و ارتفاعات دور از دریا رو میریم😁انشاا...بهتون خوش بگذره

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.
2706