2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من پیش ساسان شرقی رفتم همون حرفی رو زد ک دکتر قبلیم زده بود ولی هم بداخلاقه هم معطلی زیاده،الان پیش دکتر امیر طاهری میرم صبحا تو بیمارستان امام خمینیه جراحی میکنه کارش خوبه اخلاقشم خوبه خواستی شمارشو برات میفرستم

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2740
من پیش دکتر منوری و دهقانی رفتم ولی ساسان شرقی باسواد تره اگه دکتر غدد خوب می خواین دکتر میر سعید قا ...

دکتر میرسعید قاضی خوبه واقعاً؟ در زمینه اطفال چطوره؟

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
گل ناز جون لطف كن بده از هركدوم بتونم وقت بگيرم ميرم

باشه عزیزم پسرم بیداره خوابید میزارم همینجا شمارشو بیا بخون،ادرسش هم داخل ی کوچه روبروی بیمارستان امام خمینیه پارکینگم داره واسه جای پارک ماشین ب مشکل نمیخورید 

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
دکتر میرسعید قاضی خوبه واقعاً؟ در زمینه اطفال چطوره؟

من برای تیروئید رفتم پیشش دکتر خیلی خوبیه برای مریض وقت میزاره حرف میزنه دکتر غدد اطفال تو تهران داریم ولی من نمیشناسم کرج هم فقط دکترهای فوق تخصص غدد داریم 

2706