2733
2739
عنوان

سر دو راهی موندم!😦

1182 بازدید | 24 پست

من امسال هم ارشد سراسری روزانه اردکان قبول شدم (تحصیلش رایگانه ولی 5-6 ساعت راهه)

هم ارشد آزاد علوم تحقیقات تهران( ترمی حدود 3 میلیون تومن)

رشته ی مشاوره

متاهلم ساکن کرجم و  یه دختر 3 ساله دارم. خونه مامانم نزدیکمه و میگه من بچه رو نگه میدارم.همسرمم با سراسری خیلی خیلی بیشتر موافقه و میگه قدرشو بدون هر کسی  روزانه قبول نمیشه میگه دانشگاه آزاد بری مجبوری دکتری هم آزاد بری اون ترمی 10-12 میلیونه! کلی هزینه میکنی آخرشم میگن دانشگاه آزاد خونده!!!

شاید بتونم یه جوری هزینه دانشگاه رو بدم ولی خیلی توی سختی و بدهی میوفتم و به همسرم فشار میاد.

نظر شما چیه؟! 

فردا ثبت نامه علوم تحقیقاته چیکار کنم؟!😧ثبت نام نکنم؟! نکنه بعدها پشیمون بشم!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

آهان یادن رفت اینو بگم،تو این ترافیک تهران از کرج بیای علوم تحقیقات راحت دو ساعت طول میکشه با مترو و سختی،ولی اردکان بری استادها باهات راه میان چون بچه هم داری بهت کمک میکنن

2738

اردکان تا کرج پنج شش ساعت نیستا!!!

علوم تحقیقات دانشگاه خوبیه من بودم میرفتم اونجا

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706