2733
2739

من که این چند روز فقط عرق ریختم.بد گرم بود😳😳

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من که این چند روز فقط عرق ریختم.بد گرم بود😳😳

کی اونجا بودین و چه شهری؟

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
من دیروز از شمال اومدم فوق العاده هواش گرم و شرجی بود

کدوم شهر؟

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
کی اونجا بودین و چه شهری؟

سه شنبه تا جمعه.

زیبا کنار انزلی رشت لاهیجان.....

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

دوستان ماا از یزد میایم و یه جاده میانبره تا ساری که به چوپانان معروفه و فوق العاده خلوت.ولی میخوام  بدونم اب و هوا چه جوریه؟اگه ابری باشه که نمیشه دریا رفت.ما بیشتر به خاطر دریا میایم.به خاطر پسرم

دوستان ماا از یزد میایم و یه جاده میانبره تا ساری که به چوپانان معروفه و فوق العاده خلوت.ولی میخوام ...

هوا به شدت گرمه و شرجیه!خواهرشوهرم اینا اومده بودن مهمونی ساعت ۴،۵ رفتن دریا برگشتن بچش گرما زده شد!تعطیلاتم که باشه افتضاح شلوغ میشه!

سه شنبه تا جمعه. زیبا کنار انزلی رشت لاهیجان.....

مادرشوهرمو ندیدی انزلی؟😂😂

انقدر گرم بود ایناهم سه روزه برگشتن پنجشنبه خونه بودن

2706