2733
2734
عنوان

نتایج ارشد اومد

460 بازدید | 15 پست

صرفا جهت اطلاع

امیدوارم همگی قبول شده باشید 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

سلام 

همسر من قبول نشده 

هنوز بهش نگفتم

میدونم حالش گرفته میشه😔

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ان شالله هر كسي هر چيزي كه ميخواد قبول بشه

ياد روزي افتادم كه نتايج دوره ي ما اومده بود 😔😔

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ان شالله هر كسي هر چيزي كه ميخواد قبول بشه ياد روزي افتادم كه نتايج دوره ي ما اومده بود 😔😔

سلاااام دلی جون خوبی؟؟

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
2742
ان شالله هر كسي هر چيزي كه ميخواد قبول بشه ياد روزي افتادم كه نتايج دوره ي ما اومده بود 😔😔

این کنکور همیشه دردسرهای خودش رو داشته و استرسهای زیادی وارد کرده

سلاااام دلی جون خوبی؟؟

سلام عزيز دلم

خدا رو شكر

نتايج شما نيومد؟

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
سلام عزيز دلم خدا رو شكر نتايج شما نيومد؟

من که انتخاب نکردم...هنوزنیومده

و خداوند بهترینها را با "ب"شروع کرد بهترین کلمه بسم الله بهترین نمره بیست بهترین مکان بهشت بهترین فصل بهار بهترین حس بینایی و بهترین هدیه 💋
2740

من 92 قبول شدم

خیلیا میگن آزاد برگه سفید بده قبولی

همسر من سفید هم نداد، ولی قبول نشد

من که انتخاب نکردم...هنوزنیومده

يه سال ديگه ميخواي بخوني؟

يه سال ديگه ميخواي بخوني؟

ارههه برای اخرین بار

سلام دوستان کسی راجع به پردیس علم وصنعت چیزی میدونه؟ازاد تهران جنوب قبول شدم؟کدوم رو برم!بعضیا از پردیس بد میگن!

((((مد)))) یعنی شبیه شدن همه کسانی  که فک میکنن( متفاوت اند).......
سلام دوستان کسی راجع به پردیس علم وصنعت چیزی میدونه؟ازاد تهران جنوب قبول شدم؟کدوم رو برم!بعضیا از پر ...

هزینه اش از آزاد بیشتره فکر کنم

هزینه اش از آزاد بیشتره فکر کنم

اره بیشتره ولی میگم دو سال به خاکی تو سرم میکنم ولی مدرک سراسری بگیرم ولی شنیدم استاداش بد رفتار میکنن!خواستم ببینم کسی شنیده یا نه!؟

((((مد)))) یعنی شبیه شدن همه کسانی  که فک میکنن( متفاوت اند).......

سلام سارگل جان خوبی؟

من تاپیک قدیمی شمارو دیدم پشت کنکوری بودین برای ارشد آزاد روانشناسی

من لیسانسم روانشناسی عمومیه و پکیج مدرسان بالینی خریدم میخونم کم و بیش

بنظرتون بالینی آزاد قبول میشم با این کتابا یا خیر؟

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  
2706