2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول باید پرونده تشکیل بدی. با نامه و نسخه دکترمیری داروخانه هلال توی خیابون طالقانی اونجا یه فرم بهت میدن بعد فرم رو میبری تا دکترت پر کنه بعد دوباره میبری داروخانه دیگه پرونده رو برات تشکیل بدن. اگه دکترت شهرستانه اول زنگ بزن داروخانه هلال ببین چطور میتونی فرم رو تهیه کنی تا دکترت پر کنه. شاید توی سایتشون داشته باشن. که یه دفعه با فرم و نامه باهم بری

هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
2742

بعد تشکیل پرونده دیگه هرماه یه نفر با نامه و نسخه میره هلال سرم ها رو میگیره. فقط اولش نیاز ب تشکیل پرونده هست. اصلا حضور خودتم لازم نیست

2740

پس یه نفر با فرم و نامه دکتر و نسخه میره داروخانه هلال یا داروخانه 13 آبان اونجا تشکیل پرونده بده. اگه باهمون تشکیل پرونده و تایید بیمه، توی شهر خودتون هرماه سرم هارو بهتون میدن ک فقط یکبار لازمه بیای تهران. اما اگه نده هرماه باید واسه تهیه سرم بیاین تهران. البته بازم میگم حضور خودت لازم نیست

اها اون نامه مربوط به تزریق سرم هاست ببخشید اون رو دکتر میده که توش قید میکنه چجوری سرم هارو براتون تزریق کنن. برای داروخونه لازم نیست. برای داروخونه کارت ملی شناسنامه همون فرم و دفترچه رو ببرین. من بیمم تامینه 90درصد هزینه رو بیمه میده. 

آزاد چرا!!! من هر ماه حدود 300شد برام. از ماه اول تا 7زدم. 

شماهم فک کنم دوتای دیگه ش مونده پس. بنظرم می ارزه که دوبار بیاین تهران

2706