2737
2734
عنوان

خانمایی ک تستر یا مایکروفر دارین

280 بازدید | 24 پست

لطفا راهنمایی بکنین کدوم کارامد تره

برای پخت کیک و پیتزا و لازانیا و گرم کردن غذا

مصرف برق کدوم کمتره

خداجون دوست دارم*ساغر*

من خودم تو مایکرویو لازانیا ،پیزا و مرغ و .. درست کردم 

هرشب هم غذای ظهر رو تو پلو خوری میکشم بعد با مایکروفر گرم میکنم راحت مییارم سر میز..

شیر هم تو لیوان میریزم تو مایکروفر گرم میکنم در کل خیلی راضیم ازششس  

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

من قبلا تستر داشتم الان سولاردام گرفتم اصلا قابل مقایسه نیست من از تستر اصلا راضی نبودم کیک هامم تو ماکرو خیلی بهتر درمیان البته مارک توسترم خیلی خوب نبود

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ماکرو فر دارم یخ زدایی گرم کردن غدا انجام میدم.پختنیو میزارم فر

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740
سولاردامت چیه؟ چند گرفتی؟ منم خیلی دوست دارم بگیرم

ال جی عزیزم.دو تومن شد 

ولی خیلی راضیم برای من که جای فر رو نداشتم کار فر هم انجام میده

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

اگه از گزینه کانوکشن ماکرو استفاده کنید هیچ اشعه ای نداره مثل فر میمونه

ولی خب برای گرم کردن باید از همون ماکرو استفاده کرد 

ماکرو خیلی برای گرم کردن و یخ ضدایی کار میاد من تقریبا روزی چند بار استفاده می کنم 

ولی برای کیک و پیتزا فر گاز خیلی بهتره 

ولی اگه قراره بین ماکرو و تستر یکی رو انتخاب کنی شک نکن ماکرو فر بهتره اگه سولادرام بخری که باهاش همه چیز می تونی بپزی

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2706