2737
2739
عنوان

کسی بوده دخترش مثل دختر من باشه

453 بازدید | 27 پست

سلام مامانا دخترم 4 ماه و نیمه اس .هم شیرخودمو میخوره هم شیرخشک ولی چندروزه خیلی سر شیرخوردن اذیت میکنه مثلا 60 تا شیر درست میکنم 30 تاش رو به زور میخوره سینه رو بهتر میخوره 3و4 دقیقه میخوره بعد شروع میکنخ هی میگیره ول میکنه منم نوک سینم هنوز درد داره وحشتناک بعد از 5 ماه .تا 4 ماه آپتامیل میدادم دیدم خوب میخورد.بعد که شروع کرد  به نخوردن کفتم عوض کنم شاید از مزش بدش اومده سوپرامیل گرفتم بازم همون اش و همون کاسه اس.یعنی داره از شیرخشک بدش میاد به نظر شما؟

دوست دارم کنار شیرخودم شیرخشکم بهش بدم.به پسرم ندادم الان پشیمونم دوست دارم بخوره باید چیکار کنم.30 تای اول رو قشنگ میخوره 30 تای بعد زو این کارو میکنه.شده بیرون باشم سه ساعت نخوره شیر اومدم شیرخشک بدم بازم 60 تا نخورده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بچه های منم از سه چهار ماهگی 

هر کار کردم شیر خشک رو دیگه نخوردند 

دخترم از دو ماهگی

پسرم هم از چهار ماهگی 

قبلش بین شیر خودم گاهی میدادم 

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
دوست دارم کنار شیرخودم شیرخشکم بهش بدم.به پسرم ندادم الان پشیمونم دوست دارم بخوره باید چیکار کنم.30 ...

بچه های من دیگه جیغ میزدند

اصلا یک قلپ هم نمیخوردند

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
2738

دختر من هم هم زمان میخورد.‌ چند روز احساس کردم شیر خودمو نمیخوره به این خاطر دو سه روز شیر خشک رو قطع کردم تا اینکه مجبور شه شیر خودمو بخوره بعد که دوباره خوب خورد بازم شیر خشک دادم

پسرمنم از دوماه و نیمگی بازی در آورد درست نمیخوردمنم دیگه ندادم

نده بهش دیگه یا کمتر بده یهو سینه تو ول میکنه میچسبه به شیشه

دعاکنین من ب حاجتم برسم نی نی سایتو شیرینی میدم😆
2706