2733
2734

امروز ناهار خونه پدرشوهرم بودیم عروس خواهرشوهرم سر سفره یه بحث الکی رو گفت که مردا مادرشون رو بیشتر دوست دارن تا زنشون رو.یه بلوایی شد هرکی یه چی میگفت آخرش گفتن بیاین از مردای حاضر نظرسنجی کنیم هرکی یه چی گفت شوهر من سکوت کرد و سرشو انداخت پایین.خیلی بهش گیر دادن ولی خودم مطمئن شدم مادرشو بیشتر دوست داره.حالم یه جوریه.نمیگم چرا دوسش داره خب بهرحال مادرشه ولی من چی؟؟حس بدیه که فکر میکنم نفر دوم زندگیشم

توی دنیای مجازی هستیم ولی دلمون که مجازی نیست,راحت میشکنه...پس حواست به تایپ کردنت باشه!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نه اینطوری فک نکن

اگه از شما جلوی پدر و همسرت بپرسن پدرتو بیشتر دوست داری یا شوهرتو حاضری جاو پدرت بگی شوهرما؟؟؟

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
منم شوهرمو بيشتر از خونوادم دوس دارم اندازه سر سوزنااا😜

😜😍

خداجون خودت فسقل خان تو دلمو مواظب باش😍🙈 مرسییی ************************** خدا جونمممممم ،میگمااا مرسییی که هوامونو داری اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم😍🙌🏼🙏🏼
2740

آخه اصلا این چه مقایسه ای هست؟!!!

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

مقایسه خودت با مادر همسرت خیلی کار اشتباهیه.هر گلی یه بویی داره

قطعا تورو یه جوری دوست داره و مادرشم یه جور دیگه(اصلا حسادت نداره)من راضیم مادرشو بیشتر دوست داشته باشه چون خودم یه روز مادر میشم

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
شوهرمو

ببین عزیزم اصلا مقایست خنده دار و اشتباهه

مگه محبت مادر عشق مادر با عشق شوهر زن و بچه یکیه اصلا

هرکدوم جنس‌محبتش فرق داره

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2706