2737
2739
عنوان

بازم چالش شیشه شیر اونت!!!!!!!!!

5547 بازدید | 18 پست
سلام مامان های عزیز........کی طی یه هفته ی اخیر شیشه شیر اونت خریده از این طلایی ها؟؟؟؟ از کجا و چه قیمت......لطفا اگه میشه اسم مغازه و یا شماره مغازه رو برام بگید............. تیراژه داره یه مغازه دیشب اونجا بودم گفت 26 هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!! و قیمت سر شیشه هاش هم 12 هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا اینقدر گرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و یه سوال دیگه میدونین شیشه ی دیگه ای هست که سر شیشه ش شبیه اونت باشه و ارزون تر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون
دکتر فتح سامی 15 بهمن
وای عزیزم اگه منظورت سر شیشه ارتودنسیه داروخانه شهر ما میده 1000تومن ولی شماره 2
منم چند روز پیش رفتم شیشه بخرم برای پسرم اونت داشت ساده 240 میلی گفت 15000تومن شاخ درآ<ردم
مارک وی بهتره که قیمتشم مناسبتره
هزینه پست رایگان بشتابید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=772255

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم ناک دارم ...خیلی خوبه ...فقط دقت کن...هم سایز سرش فرق میکنه..هم گوشش s ,M , L داره که اینها اندازه سوراخو تعیین میکنه..من امروز فهمیدم...
آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
من میدونم خانه بازی فراز تو خیابون ستارخان بعد از فلکه اول...سمت خسرو باید باشه...داره

هایپر استار هم قیمت سرشیشه هاشو زده بود 6500...فکر کنم شیشه هم داشت

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
دوستان تا حالا خیلی شیشه شیر واسه دخترم خریدم......ناک خریدم ولی چون سر شیشه ش با اونت فرق میکنه نمیتونه بخوره......... آخه تا حالا اونت خورده...........

مطهره جون شما کدوم شهری؟؟؟؟
دکتر فتح سامی 15 بهمن
2738
2706