2737
2739

متاسفانه هرروز یه مدل خیانت میشنویم که بعضیاشون واقعا وحشتناکه بنظرم...اولیشو خودم میگم.این جریان مال سه چهار سال پیشه.یه آقایی پسر برادرش رو میاره پیش خودشون زندگی کنه چون پسره با خانوادش مشکل داشت.ولی نمیدونست که پسره و زنش باهم دوست شدن و رابطه هم دارن.یه شب زن با همدستی پسره شوهرشو بیهوش میکنن و میبرن بیرون شهر تو ماشین آتیش میزنن.ولی خون که پایمال نمیشه.لو میرن.بعدم متوجه میشن زن از پسره حامله س.پسره اعدام شد ولی زن تو زندانه بچشم بدنیا آورد و پیششه

توی دنیای مجازی هستیم ولی دلمون که مجازی نیست,راحت میشکنه...پس حواست به تایپ کردنت باشه!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

یکی تو همین سایت نوشته بود دو تا برادرزاده بودن که هر دو با شوهرعمه شون ازدواج کرده بودن.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

خودمم دوست ندارم بهش فکرکنم ولی امروز جایی بودم داشتن دربارش حرف میزدن دلم گرفت.اومدم اینجا حرفشو زدم

توی دنیای مجازی هستیم ولی دلمون که مجازی نیست,راحت میشکنه...پس حواست به تایپ کردنت باشه!!!
2740
عروس با پدر شوهر پیرش

کنم این مدلیا شنیدم,  عروس و پدر شوهر,  داناد و مادر زن,  اخه چطور میشه؟  حتی اگه زن و مرد طلاق بگیرن یا فوت کنن عروس به پدر شوهرش و داماد به مادر زنش تا ابد محرمن,  یعنی حکمه این و داره که با بچه هاشون رابطه دارن دیگه

ممنون میشم برای 
همکار منم از خیانت ضربه بدی خورد.  شوهرش با دختر خواهرش رابطه داشت.  تو خونه رسیده بود بال ...

وای خدا.با محرمش؟؟؟؟؟

یکی تو همین سایت نوشته بود دو تا برادرزاده بودن که هر دو با شوهرعمه شون ازدواج کرده بودن.

اینو متوجه نشدم

2706