2733
2734
عنوان

خانواده پولدار

1606 بازدید | 31 پست

ایا شمااز خانواده هاتون کمک مالی انتظار دارید,در حالی که اونا اصلا تمایلی به کمک نشون نمیدن

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............

من انتظار کمک ندارم ولی توقع دارم تبعیض قائل نشن من پدرم در میاد تانصف شب با بچه تا شوهرم ی لقمه نون بیاره اونوقت پدرشوهرم واسه برادرشوهر بیکارم میلیاردی کمک میکنه کور ک نیست میبینه منم دارم سختی میکشم حداقل بفرستتش مغازه دست ب کمک شوهرم زودتر بیاد خونه بچم انقدر سختی نکشه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانواده ی خودم اصلا به اینکه میتونن بهم کمک کنن که وضع زندگیم بهتر بشه ,هیچ علاقه ای ندارن

گاه دلتنگ میشوم,دلتنگ تر از همه دلتنگی ها,گوشه ای می نشینم وحسرت هارو میشمارم,باختن ها وصدای شکستن را,نمیدانم من کدامین امید را نا امید کردم وکدام خواهش رانشنیدم و به کدام دلتنگی خندیدم که چنین دلتنگم.............
من انتظار کمک ندارم ولی توقع دارم تبعیض قائل نشن من پدرم در میاد تانصف شب با بچه تا شوهرم ی لقمه نون ...

کاملادرکت میکنم؛حالابرادرشوهرمن بیکارنیست اماکارش راحت ترازشوهرمنه؛یدفعه پدرشوهرم نگفته شمازنده این یامرده😐درصورتی که منوشوهرم بیشترهواشونوداریم؛ولی آقاهمیشه ازشون طلبکاره وقهر

اخه وقتی دارن .چرا به ادم کمک نمیکنن.خانواده شوهرم که پول ندارن.خانواده خودمو میگم,

2740
يعنى يهو مثلا ١ ميليارد ميده برادر شوهرت؟؟؟

فعلا ک واسش خونه خریده دو ملیارد تومن خرج سفرو زنشو خورد خوراکشم میده زنش میره بازار طلا میخره ب حساب پدرشوهرم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

شوهرم مغازه بابام اجاره نشین.پول اجاره رو سر ماه میدیم.یه بار نشده بگن .ندین ,دستتون تنگه.

کاملادرکت میکنم؛حالابرادرشوهرمن بیکارنیست اماکارش راحت ترازشوهرمنه؛یدفعه پدرشوهرم نگفته شمازنده این ...

عزیزم اصلا توقع نداشته باش زمونه بدی شده من یه مادرمه که همیشه کنارمه باقی هیچی اونم سنش بالاست اصلا نمیزارم چیزی بفهمه که بخواد بدادم برسه 

سلامت  که باشن درسته.اما ببینی بچه ات تو تنگناست اون وقت چی

منم خانوادم پولدارن ولی عقیده دارن به دختر فقط جهیزیه باید داد ولی به پسر همه چی میدن. در ازاش خانواده شوهرم برا دختراش جهیزیه کرد ولی برا پسرا گفت خودتون خرج کنید.

تازه جهیزیه خواهرامم خیلی بهتر از من بود ولی سعی میکنم ببخشمون.

2706