2737
2739
عنوان

طول دهانه رحم.لطفا جواب بدید

13493 بازدید | 28 پست
سلام دوستان.من الان 12 هفته و 5 روزه که باردارم.دکترمم دکتر نادری تو بیمارستان صارم هست.یک بار در هفته 7 دچار لک بینی خفیف شدم.لکه بینیم حالت رگه های خونی داشت تو ترشحاتم(ببخشید).شیاف استفاده کردم و خوب شدم.ماه بعد دقیقا همون تاریخی رو که ماه پیش لک دیده بودم بازم یه لک کوچیک تو ترشحاتم بود.این ماه شیافم استفاده نکردم و خودش خوب شد.دکتر گفت دهانه رحمتو اندازه بگیر اگه زیر 35 باشه باید بدوزیم.مال من 33 بود.البته سونوی شکمی.
حالا میخواستم بدونم کسی با این اندازه سرکلاژ کرده و یا کسی بوده که با این اندازه تا اخر بارداری مشکلی براش پیش نیومده باشه؟
ممکن هست سونوی واژینال اندازه رو دقیقتر نشون بده یعنی اصولا سونو شکمی اندازه رو کمتر نشون میده.
خواهش میکنم اگه تجربه ای دارید بگید تا من از نگرانی در بیام.
در دنیا تنها چیزی که ابدیست عشق است.........
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تا ماه 5 داشتیم که شوشو خودش چون دلشوره داشت تعطیل شد نه لکه بینی نداشتم

نگران نباش لکه بینی شما انقدر زیاد نبوده اگه میخوای خیالت راحتر بشه با یه دکتر دیگه هم مشورت کن
2728
جوجو جون من تو هفته هفت طول دهانه رحمم 26 میل بود و لکه بینی هم داشتم یک ماه شیاف استفاده کردم به خاطر لکه بینیم تو هفته 11 بازم سونو رفتم برای طولدهانه رحمم که شده بود 33 دکی گفت دیگه احتیاج به سرکلاژ نیست و خدا رو شکر دخترم هم صحیح و سالم به دنیا اومد
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2738
جوجو جون، من یک ماه پیش نینیمو تو 5 ماهگی به دلیل ضعف یا کوتاهی سرویکس از دست دادم. من تو ترشحاتم رگه خون دیدم و رفتم دُکتر ولی دیگه دیر شده بود چون طول سرویکس به 1 cm رسیده بود و جفت بچه از رحم خارج شده بود. البته دکترم تا قبل از این موضوع طول سرویکس رو چک نکرده بود و برای همین نتونست پیشگیری کنه. به نظر من اگه دکترت بهت توصیه کرد بهتره سرکلاژ کنی چون بعدش خیالت راحت میشه.
عزیزم من میگم یه سونو دیگه بکن اگه اونم همینو گفت برو سرکلاژ کن چون هفته ات زیاد بالا نیست خیلی خوب جواب میده نگرانه لک دیدنتم نباش بعضی خانوما تو حاملگی پرید میشن بعضی هم سر موعدش لک میبینن منم همین طوری بودم امیدوارم به سلامتی فارغ بشی.

LilySlim Weight loss tickers
2706