2733
2734
سلام دوستان منم بالاخره تصمیم گرفتم اینجادرددل کنم.
ببینیدشوهرمن پسربزرگ یک خانواده پرجمعیته که کلی کاروگرفتاری دارند.ازهمون بچگیش هم مشغول کارهای خانوادش بوده وهست مثلا مغازه فکسنی باباش رو که کسی رغبت نمیکرده بره توش باکلی وعواوحرف شنیدن ومصیبت تبدیل به یک سوپرابرومندکرده .
چون پدرش یک کم بددل هست سالهای سال وحتی الان هم خواهراش روبرده مدرسه ودانشگاه وبعدهم سرکارودوباره برگردونده خونه این امرخطیرانقدر مهم بوده وهست که به خاطرش نرفته تهران تااونجامهندسی مکانیک بخونه چون باباش گفته تواگربری دانشگاه من هیچ کدوم ازخواهراتونمیزارم برن مدرسه.
سال بعدش داشگاه شهرخودمون ریاضی خونده
باماشین تواژانس کارکرده "بانیسان کارکرده همیشه هرامری شده چشم گفته یعنی ازبزرگ وکوچک بشدت حرف شنوی داره
هرچقدردرتوانش باشه کمک مالی میکنه تازه دوساله استخدام دولتی شده داره فوق هم میخونه همه کارهای اداری شون رو انجام میده و...
چه جالب من هم الان دقیقا همین مشکل را با شوهرم دارم.الان هم سر همین که همه فامیلش ازش توقع زیادی داشتن باهاش دعوام شد.آخه حرف زور میزنن.عموش تو اداره با هاش همکاره یه پولی از پدر شوهرم قرض کرده نمیبره بده.حالا به هزار زحمت شوهرم از چنگش درآورده.میگه خودت ببر بده به بابات.یکی نیست بگه تو پول را خوردی چرا ما ببریم.تو این بی بنزینی.بخدا خودم سوار ماشینم نمیشم بنزین آزاد کمتر بزنیم.اون وقت این همه راه را میگه تو ببر.حرف زور نمیگن؟شوهرم هم میخواست با ماشین من ببره.من کلی ناراحت شدم واون گفت به داداشم میگم بیاد بگیره.وااااااله.
ولی الان باهم قهریم.
عشق من سامیار و سایدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
انقدرازاین مسائل هست که اگه بگم مثنوی هفتادمن کاغذ میشه
اما مشکل اینجاست که همیشه جلوی من سعی میکنن اونوخیلی بدردنخوروخودخواه جلوه بدن وخودشون رو زحمت کش مثلا اینکه نرفته تهران درس بخونه بخاطراینه که خیلی مامانی بوده ونمیتونسته ازمامانش جدابشه اینکه سرباز نرفته بخاطراینه که میترسیده.
باماشین واسه خودش خوشگذرانی میکرده
بانیسان فقطچندماه الکی خودشوسرگرم کرده درحالیکه میدونم چهارسال تمام وقت با نیسان کارکرده و...
خواهرهارو این نمیبرده که همیشه باباشون میبرده!!!!
2738
همه انگشتاش روعسل کنه بزاره دهنشون بازنیش وکنایه شون براهه
انگاراین داره توپرقوکیف میکنه واونا دارن بادش میزنن
همیشه خدابحثشون اینه که اونوباادمای ازخودراضی فامیل مقایسه کنن
اگرداره توسی وسه سالگی فوق میخونه بخاطرتنبلیشه حالا خوبه خودشون هشتسال طول کشیده تابزورلیسانس بگیرن!!
غصه نخور... بسپر به خدا ...خدا اجر کسی رو ضایع نمی کنه ...غصه نخور بعضی ها عقل ندارند....زندگی خودت رو خراب نکن ...غمگین نباش....خدا پشت و پناه تو و شوهرت باشه ...هر کار خوبی که می کنید اثرش به خودتون برمی گرده حتی اگه اونا بگن شما کاری نکردید...بی خیال
هرچقدر هم زحمت بکشه بایک کلمه حرف بدترطلبکارمیشن
مثلا الان رفتن مکه همه کارهای اداری وگرفتن گذرنامه وهماهنگیاش رو شوهرم کرده و...
خواهرشوهرم چمدونش روبسته
دویست وپنجاه تومن مادادیم صدتومن دخترش اونوقت من که بهش میگم مادر چیکارداری بگو تابرات انجام بدم میگه همه کارهاموسهیلا کرده اونم جلوی جمع!
بارها گفته یه دخترمثل سهیلا برای من بهترازصدتاپسرمثل شوهرتوئه!!!!
من نمیدونم دیگه چکاربایدبکنیم تاخانواده ازماراضی باشن؟
من اینجا هیچ کسی روندارم وشوهرم وحتی خودم هم حاضرنیستیم رابطه مونوبهم بزنیم
هرجایی برن شوهرم مثل راننده شخصی بایدهمه کارهاش روتعطیل کنه دربست خدمتشون باشه هرچی میگن بایدخریده بشه دامادهاشون روحلواحلوا روسرش گذاشته به شوخی میگه من که ممنون دامادهامون هستم که دارن به خواهرام حال میدن!!!!!!
هرکی هردردسری داره فقط به این میگه اماهمیشه میگن بردتخوره مشکل مارو نمیفهمه
میگم که همه کارهاشون رودوش اینه ازخریدگرفته کارهای اداری تعمیرات خونه قدیمی وهزارویک جوردردسردیگر.
مشکل من اینانیست فقط ازاین ناراحتم که چرابااینکه اینقدربهش دردسرمیدن اینقدرهم طلبکارن جوریکه انگاراین بدترین پسردنیاست .
وفتی برای کوچکترین کارها بهش زنگ .....-نه کاش زنگ میزدن - این بایدهی زنگ بزنه : خوب چه خبرچه کاری دارینو....
چرازحمتهاشو ضایع میکنن ؟ چرااینقدردل مارومیشکنن؟
2706