2733
2734

سلام دوستان عزیز

ما پک های سلامتی داریم اعم از تقویت قوای جنسی و جسمی ، نازایی ، لاغری ، چاقی ،قاعدگی، میگرن،کبدچرب،آلزایمر ،درمان پارکینسون ، بیماریهای  گوارشی ، روده ایی ، پوست و مو ،آرامش اعصاب،دیابت ، فشارخون،کلسترول،ام اس،تنبلی تخمدان،کیست،ضعف اسپرم و......هر بیماری که شما فکرش رو بکنید ما راه درمان براش داریم.ومحصولاتمون که همگی 100 % گیاهی و با کیفت هست شاهکار سلامتیه امریکاست و تضمین شده و در حد معجزه رضایت بخشه.

نگران مشکلات و بیماریهای غیرقابل علاج خودتون نباشید 

شرکت ما نزدیک به 39 ساله که محصولاتش رو در سراسر دنیا داره به مشتریان عرضه می کنه و تا حالا خداروشکر تونستیم اکثر بیماریها رو درمان کنیم 

زوج های ناباروری که به علت کمبود تخمک یا ضعف اسپرم یا تنبلی تخمدان و کیست و ....بچه دار نمیشدن و الان با استفاده ی چند ماه محصولات ما بچه دارشدن ، بهبود بیماران ام اسی که حتی قادر به حرکت نبودند ، بهبود بیماران دیابتی و دفع سنگ کلیه 4 میلی متری و درمان بواسیر و هموروییدی که به عمل نیاز داشت ، درمان کچلی و  درمان کم خونی حادی که مریض نیاز به گرفتن خون داشت و بیخوابی ، مفاصل ، آرتروز ،..... خیلی موارد دیگر در کارنامه ی درخشان این کمپانی قرار داره

هر بیماری که داشتید با من مطرح کنید من در اسرع وقت پاسخگو خواهم بود .

در ضمن یک تاپیک جداگانه در خصوص مشکلات نازایی به درخواست شما عزیزان قبلا درست شده که تمام مسایل و مشکلات مربوط به نازایی و بارداری رو می تونید دراون مطرح کنید تا ما به تمامشون رسیدگی کنیم .

"سلامتی خود را به ما بسپارید ما میدانیم چگونه از آن مراقبت کنیم"

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

گوشم صدا ميده 

حرف كه ميزنم 

صدام تو گوشم و سرم ميپيچه 

نوار گوش دادم گفت سالمه 

هوا تو گوشم پر و خالي ميشه وقتي كسي بلند حرف بزنه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
گوشم صدا ميده  حرف كه ميزنم  صدام تو گوشم و سرم ميپيچه  نوار گوش دادم گفت سالمه&nb ...

فکر کنم عفونت میکنه گوشت منم داشتم وقتی هم فین میکردم سرم گیج میرفت آنتی بیوتیک میخورم خوب میشه

2740

خستگی دائم. بی حالی . عصبی بودن . سوزش کف پا ازمایشاتم سالم بودن

زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️
فکر کنم عفونت میکنه گوشت منم داشتم وقتی هم فین میکردم سرم گیج میرفت آنتی بیوتیک میخورم خوب میشه

يبار دو بار كه نبوده 

الان چند ساله اينجوريه😭😭😭

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

معده ام شدیدا ورم می کنه الان به اندازه شکم ی خانم ۹ ماهه ورم کرده خیلی ببخشید جدیدا زیاد آروغ می زنم بعدش هم گلوم می سوزه بعضی وقتا هم دردش تا کمرم هم می رسه حالا بگو مشکل معده ام چیه و چه درمانی لازم داره ؟

😔😔😔😔😔😔خیلی عصبی شدم

استرس هم دارم

جدیدا هم یادم میره هر چیزی و کجا گذاشتم جوری که دیگه پیداش نمیکنم

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2706