2752
2734
نینا کجایی بیا تاپیکتو درست کن دوسم

سایا جون انشالله که خدا بهت یه نی نی گل میده

برا ماهایی هم که موفومون کمه دعا کن...من ده دردصم بشه راضی ام بخدا . فقط پایینتر نیاد
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
باشه عزیزم یک شنبه منتظر خبرم باش
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
2731
اول از همه رفتیم پیش پویان خیر ندیده
اول مورفولوژی یک درصد نرمال بود همون موقع نگفت برین تو سیکل ... شرایط اینجوری بود

تعداد ٥ میلیون
تحرک صفر
مورفولوژی نرمال ١٪

لتروزول
سلن پلاس
الً کارنتین داد
هیچیبه هیچی همون یک در صد هم شد صفررررر

دوباره
زادتین
ال کارتنین
ویتامین ای داد
در کنارش خودم بهش شبی یک لیوان زعفران دم کرده + فارماتون + ول من دادم

جواب آزش این شد
تعداد ٦ میلیون
تحرک دو درصد
مورفو صفررررررر

شوهرم رفته بود یونوگرافی و تو سونو واریکوسل دوطرفه شدید گزارش شده بود
دکتر پویان معاینه کرد گفت خفیفه ولی بیا عملت کنم اگرخوب شدکه هیچی اگر نه بروجنین اهدایی

گفتم غلط کرده بعد شش ماه جواب کرده
زنگ زدم آیتی وقت گرفتم رفتیم
جواب آزرو دید گفت کمی مشکل داری پسرممم!!!!!
داروی جدید داد که پویان میگفت دیگه دارویی نمونده که بخوره
پنتوکسی فیلین
آمپول اچ ام جی
ویتامین ای
حالا داره اینا رو استفاده میکنه
بعد عید چون دل خودش با پویانه میریم واسه عمل با پویان
خلاصه که خدا خودش کمکمون کنه

نینا جون یادمه شماهم رفتی پیش آیتی
جواب گرفتی ازش ؟؟؟ داروها یی که داد موثر بود ؟؟؟؟نظرت راجعبه آیتی چی بود

اینم از سرگذشت من
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1041530
آفریدگارم......اگر تو نبودی ،ما بی دلیل ترین اتفاق زمین بودیم، تو هستی ،و ما محکمترین بهانه خلقت شدیم.دوستت داریم و سپاس ............. خط دوم عزیز است. حتی اگر قــــرمز نباشد. حتی اگر کـم رنگ باشد، خیلی کم رنگ. خدایا سلامتی و شادی رو مهمون همه خونه ها کن - آمین.

سلام خانم خوب هستيد ميدونم اين پست قديميه اخه منم مرفولوژى شوهرم ٠ خستش ولى تعداذش خوبه حركتشم حدودا بين ٣٠-٣٥ هستش الان تو سيكل اى وى اف هستم توى پست هاتون ديدم كه به سلامتى باردار شديد خراستم ببينم با اى وى اف باردار شديد يا طبيعى؟

سلام خانم خوب هستيد ميدونم اين پست قديميه اخه منم مرفولوژى شوهرم ٠ خستش ولى تعداذش خوبه حركتشم حدودا ...

سلام با مورفو صفر رفتین میکرو انجام بدین؟

لطفا برای مادر شدنم دعا کنید 

سلام 

مورفولوژی نرماله شوهرمن صفر ومورفولوژی آبنرمال ۱۰۰

حرکتش ۳۸ وتعدادش ۹۰میلیون تازه فهمیدم که باردارنشدنم بخاطر مشکل شوهرمه وقبلا هم یبارسقط داشتم الانم میریم پیش متخصص ارولوژی امیرجنتی ببینیم چی میشه یه جلسه رفتیم ویتامین ای وسی داد وگفت موقع سرویس رفتن همیشه ازاب سرد استفاده کن وازاین حرفا

2706