2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نزدیک به یکسال پیشم بود 9 ماه که با همون مبلغی که گفت قرارداد بستیم بعدش هم با نصف اون مبلغ بازم توافقی !آدم وقت شناس و متعهدیه.هییییچ مورد بدی ازش ندیدم
حالا چند روز پیش درست قبل از سال تحصیلی جدید برگشته میگه شوهرم کاری تو شهر دیگه براش جور شده چون بچه هام تنهان نمیخوام برم سر کارخییلی باهاش حرف زدم ولی قبول نکردآخرش هم گفت یک هفته نیستم میخوام برم اونجا پیش شوهرم.
........
2740
آخه مساله مهم اینجاست به منی که یکساااااااال باهاش صادق بودم دروغ گفته
اصلا همچین مشکلی نداره
دو روز که هر چی بهس اس میدادم جواب نمیداد
گوشی هم بر نمیداشت
قبلش آنچنان قسمی میخورد که من کجا برم بهتر از اینجا و مساله پول نیست و میخوام پیش بچه هام باشم من ساده هم باور کردم.درست قبل امتحانم این حرف رو بهم زد که امتحانم خراب شد از فروردینکه هرچی بهش میگفتم برای سال جدید نه نمیگفت بعد یهو این حرف رو زد خیییییییلی ناراحت شدم
تا اینکه امروز جریان رو فهمیدم.......
دیروز یک اس بهش دادم که اگه نظرت عوض شد با فلان مبلغ (یک و نیم برابر نرخ قبلش)موافق بودی برگردی،تا قبل مهر خبرم کن البته مبلغ قرارداد پیش خودمون بمونه
بلافاصله شب اس داده من از حرفاتون ناراحت شدم به خاطر بچه ها میخوام برگردم الان اصفحانم وقتی برگشتم با هم صحبت میکنیم
از دیروز صبح که دیدم جواب تلفنم رو نمیده به همون شرکت که برام نیرو جور میکنه دو باره زنگ زدم که نیرو بفرسته
چند تایی برام جور کرده امروز زنگ زد .میگه به پرستارت زنگ زدم که برگرده پیشت میگه تو بهش گفتی با مبلغ فلان دوباره بیاد پیشت؟گفتم آره ولی قبل از تماس با شما قرار شده وقتی از اصفحان برگشت بیاد پیشم
گفت:اصفحان؟؟؟؟؟؟
اون آزمایشی جایی بوده
به منم گفته چون در هفته چند روز رو تا دیر وقت سر کار میره ناراضیه و یه حرفایی دیگه!
دیروز هم اونجا که بوده بهش گفتن دسشویی و حمام رو هم بشوره بهش برخورده چون من این کارا رو ازش نمیخوام
اما...
با بچه هام خیلی خوب بود.خیلی هم متعهد
البته تا قبل از اینکه این دروغا رو بگه !
دیگه راستش دلم ازش زده شده.از طرفی نمیتونم دوباره اعتماد کنم میخوام با خیال راحت از خونه بیرون برم
سال آینده هم ممکنه بخوام ادامه تحصیل بدم در نتیجه کجبورم پرستار بگیرم
میخوام یک جوابی بهش بدم که فکر نکنه من خ.رم و نفهمیدم.از دیروز جواب اس رو ندادم میخوام تو روش بگ
خواییش شما جای من بودید چکار میکردید؟
2706