2733
2734
عنوان

نی نی ۱۶ روزه سقط شد ینی

517 بازدید | 30 پست

سلام تا دیروز همه خوب بود ولی دیروز کمر درد و دل درد لکه بینی رفتم سونو همه چی خوب بود ودکتر برام شیاف نوشت ولی امروز نی نی رفت 

در حال استراحت بودم که پاشدم سر پا حس کردم ی چی افتاد رفتم دستشویی لخته سیاه خون بود 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بعیده امروز یا فردا باز حتما دکتر برید

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

احتمالا ایکون گریه بوده اشتباه شده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

اخییی   

چقد بچه دار شدن سخته

قدیما حامله میشدن دیکه بقیه اش حل بود

حالا تا حامله میشی تا نه ماه همش استرس باید داشته باشی

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
2740
اخییی     چقد بچه دار شدن سخته قدیما حامله میشدن دیکه بقیه اش حل بود حالا تا حامله میش ...

اره واقعا خیلی سخت شده اون وقت میگن چرا بچه نمیارید ما بچه میاریم خودش قر میده و فرار 

2706