2737
2739

من خیلی برای زندگیم جنگیدم... خیییییلی اما دیگه کم آوردم و نتونستم ادامه بدم. تو اسفندماه جدا شدم و بعدش چون تو شهر کوچیک بودم و بخاطر حرف مردم اومدم پیش مامانم حالا هر کی منو می بینه میگه نباید جدا میشدی و خودتو آواره میکردی... حس میکنم دارم افسرده میشم

تعداد رای : 34
نظرسنجی
خوبه
17
50%
بده
17
50%
تایپ پایان‌نامه....تایپ فارسی و انگلیسی.... در کمترین زمان ممکن و قیمت مناسب...برای سفارش درخواست دوستی بدید لطفا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1147117&postID=45082537
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

امان از حرف مردم ...اواره شدی یعنی چی؟ خونه مامانت که اواره شدن نداره ...از قدیم گفتن در دروازه رو م ...

زن عموم از همه بدتره، دائما رو مغزمه. حالا اگر برم خونه مستقل بگیرمم هزار تا حرف دیگه ست

تایپ پایان‌نامه....تایپ فارسی و انگلیسی.... در کمترین زمان ممکن و قیمت مناسب...برای سفارش درخواست دوستی بدید لطفا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1147117&postID=45082537
2742

من نمیدونم فاز اینهایی که بقیه رو سرنش میکنن چیه

مادر من از همسر اولش طلاق گرفته40سال پیش ..بعد عموم ام تا ده سال پیش تو سرش میکوبوند

حالا دختر خودش طلاق گرفته

اخه این اتفاقات برا همه میافته..طلاق.بدشانسی.

2740

خودت رو شاد و قوی و محکم نشون بده

به کسی اجازه قضاوتت رو نده

اگه گفتن آواره شدی ،بگو کجا بهتر از خونه بابام

بگو من برای خودم ارزش قائلم ،هر شرایطی رو نباید تحمل کرد که فقط بگن فلانی متأهله و شوهر داره

اینا رو بگی کم کم یاد میگیرن سکوت کنن و بهت احترام بذارن

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست

بعضیها از عمد میحوان دل طرفو بسوزونن..تو محل مامانبزرگم اینا یه دختری نامزدداشت تو گیر و دار طلاق بودن و همه محل میدونستن ولی بازهم بعضی از خانمها وقتی اون دختر یا مادرشو میدیدن مدام میپرسیدن عروسیش کیه؟عروسیش کیه؟؟؟؟

از عمد میپرسیدن از خدا بیخبر ها

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706