2737
2739

کسی یا شرکتی وچود نداره سفارش بدم...خ توی فکرشم یه قالیچه 4 متری بود جمع که میشدمیشد اندازه یه کوله پشتی

امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...

نمی دونم   خ نرم بود..آف خورده بود 600 بود زده بود 300...

من یه طرح دیگش گرفتم 200 ..حالا همش میگم کاش همون که بیشتر دوست داشتم میخریدم

امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نمی دونم   خ نرم بود..آف خورده بود 600 بود زده بود 300... من یه طرح دیگش گرفتم 200 ..حالا هم ...

اگه نرم بوده  وماشینی نبوده  حتما  کرک بوده  کرک نرم و یا ابریشم بوده اما ابریشم خیلی گرونه احتمالا کرک خوب بوده. بهرحال حالا با اژانسای بلیط مشورت کن شاید برات بگیرن و  دستمزد برمیدارن . انشالا بتونی بدستش بیاری عزیزم.  

اگه اسم و جنسشو بدونی شاید بتونی بخری . مارکش چی بود ؟ مثلا انگلیش هوم ؟ مادامکوکو ؟ ممکنه تو یه سایتی برای فروش گذاشته باشه . اگه تو یه سایت ترک برای فروش گذاشته باشن هستن کسایی که مثلا لیر رو 1700 تومن حساب می کنن و اونو برات می خرن . خودشون مثلا ترکیه هستن و سایت براشون می فرسته تو ترکیه . او اونا با لیر 1700 اونو به ادرس خودت به ایران می فرستن یه هزینه باربری هم حساب می کنن . گرون می شه اما اگه اینقدر دوستش داشتی این راهشه