2733
2739
دکتر سکینه موید محسنی دکتر خیلی خیلی خوبی هست البته من در خاتم الانبیا زایمان کردم ولی تو این بیمارستان هم هست ... من ازش فوق العاده راضی بودم...

مطبش هم یوسف آباده... هم سزارین میکنه و هم اگر خودت تمایل داشته باشی طبیعی یعنی از اون دکترای تجاری که میگن حتما سزارین نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اهل اینکه همش برو سونو و سونوی سه بعدی هم نیست سونوی معمولی من تو کل بارداری 2 بار رفتم البته جای خوب که خودش معرفی کرده بود.... سونوی دوبعدی غربالگری هم هفته 13 بارداری رفتم ...جمعا سه بار....
کل هزینه بیمارستانمم 1.250000 شد که البته من بیمه ام تکمیلیه و خودم چیزی پرداخت نکردم....
2738
سلام من سال 86 تو تو این بیمارستان سزارین شدم دکترم هم دکتر ایزدی یار بود و من خیلی ازش راضی بودم الان نمیدونم هنوز اونجا هست یا نه مطبشم تو قائم مقام نزدیک تهران کلینیک هستش
نه زیرمیزی از من نگرفت هر چی بود تو بیمارستان حسابداریش ازمون گرفت... اصلا اهل این حرفا نیست خیلی با ایمان ... من اپیدورال زایمان کرد چون غذا خورده بودم ویه مرتبه کیسه آبم پاره شده بود وقتی پسرم بدنیا اومد دیدم داره اذان میگه بچمو با صدای اذان خودش بدنیا اورد هیچ وقت آرامش اون لحظه یادم نمیره....

2706