2733
2734

هر سال هر وقت میخواستم از مامانم میگرفتم .

امسال خودم تازه آب گرفتم چیکار کنم کپک نزنن همین اول کار ؟؟

هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....
اره منم سوال دادم همینو 

خودت گرفتی قبلا خراب شده ؟؟

هان ای عقاب عشق ، از پشت قله های مه آلود دور دست ، پرواز کن به دشت غم اگیز عمر من ، آنجا ببر مرا که شرابم نمیبرد .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره کپک زده دیگه اما من صافش کردم و جلو افتاب گذاشتم فکر کنم باید تو شیشه بریزی و بعد سرشو خمیر بگیری تا هوا نره 

آرامش دو گیتی تفسیراین دوحرف است :با دوستان هلو های/با دشمنان اکی بای
2742
اره کپک زده دیگه اما من صافش کردم و جلو افتاب گذاشتم فکر کنم باید تو شیشه بریزی و بعد سرشو خمیر بگیر ...

پس حتما مال منم کپک میزنه   من الان دو روزه گذاشتم توی آفتاب فقط . شیشه ها هم کاملا خشک و تمیز بود ولی

بریز تو قابلمه با یکم نمک بجوشون،بعد بریز تو شیشه و اون شیشه ای که استفاده میکنی و نصفست حتما داخل یخچال نگهداری کن،ولی اونایی که استفاده نشده بیرون از یخچال کپک نمیزنه،شیشه هاتو پر از آبغوره کن ،کلا شیشه نصفه بیرون از یخچال نمونه

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2740
بریز تو قابلمه با یکم نمک بجوشون،بعد بریز تو شیشه و اون شیشه ای که استفاده میکنی و نصفست حتما داخل ی ...

عزیزم جوشوندنو خودت امتحان کردی ؟؟؟ چند دقیقه ؟؟ کم ؟؟

بیرون از یخچال تو محیط آشپزخونه یا بازم تو نور آفتاب ؟؟

حتما باید تو شیشه باشه؟ اگه ظرف پلاستیکی باشه چی؟ من فقط نمک ریختم. نزاشتم بجوشه. یعنی کپک میزنه

چون ترشه بهتره تو شیشه پلاستیکی نباشه عزیزم . کلا میگن خوب نیست هیچ نوع مایعاتی طولانی مدت توی ظرف پلاستیکی باشه . من نمکم نریختم الان تازه از بچه ها شنیدم 

عزیزم جوشوندنو خودت امتحان کردی ؟؟؟ چند دقیقه ؟؟ کم ؟؟ بیرون از یخچال تو محیط آشپزخونه یا بازم تو ن ...

اره مامانم هرسال میجوشونه خودمم امسال جوشوندم،کم نه،خیلی هم نه ،بستگی به آبغورت داره که چقدر باشه،جوشوندن باعث میشه آبغورت ترش تر بشه،تو محیط آشپزخونه هم بذاری دیگه کپک نمیزنه اما ظرف پر از ابغوره نه نصفه،انفدر بجوشون که از کل حجم آبغوره مثلا یک چهارمش بخار شه و سه چهارمش بمونن،متوجه شدی؟قاشق چرب هم نزنی بهش کپک میزنه

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
اره مامانم هرسال میجوشونه خودمم امسال جوشوندم،کم نه،خیلی هم نه ،بستگی به آبغورت داره که چقدر باشه،جو ...

آره عزیزم مرسی 😙 دوباره خالیشون میکنم میجوشونم .

درسته ، حواسم بود که ظرفام چرب و خیس نباشه

آره عزیزم مرسی 😙 دوباره خالیشون میکنم میجوشونم . درسته ، حواسم بود که ظرفام چرب و خیس نباشه

مثلا اگه انقدر بجوشونی که آبغورت نصف بشه هم اشکالی نداره چون ترس تره،زمان استفاده بجای یه ملاقه یه قاشق کلی ترش میکنه 

2706