2733
2734
عنوان

وسوسه خرید

333 بازدید | 19 پست

لطفا کمک کنید با وسواس خرید چکار کنم ؟ حتی اگر چیزی را واقعا لازم نداشته باشم وقتی میبینم تو حراجه و قینتش خوبه بارم میخرم کمدم پر شده ولی درست نمیشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

سلام پول کم ببر

کارتی که توش پول کمه ببر

وام مسکنی چیزی بردار اقساط اونو بدی نتونی وسایل غیرلازم بگیری، یا طلابگیر

یا پولهاتو توحسابی بریز که نشه برداشت کرد 

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 

از لحاظ روحی‌ روانی هم ممکنه آدم کمبود یا خلایی داشته باشه که بخاد باخرید پرکنه، ازین لحاظ خودتو بررسی کن اگه مشکلی بود سعی کن رفع کنی

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
2738

با این پول برو ماساژ و استخر و...

بیشتر پول رو خرج هیکل و خوش گذرونی کن

این کیسه ای که الان داری می بخشی چقدر پولشه؟

حساب کن ببین ،شاید عاقل شدی!!!😂

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
بهترین راه برای شما اینه که هرچی کمتر بازار بری. کانال هاییم که فروش انلاین دارن نرو. پولو جمع کن طل ...

راست میگی ای کانالا بی چارم کرده یک ساعت پیش یه خرید انلاین کردم

برو کلاس زبان و موسیقی . آدم هر چی بیشتر چیزمیز بلد باشه بازم کمه.

بابای منو بکشی بیشتر از یه شلوار هر دوماهم برای خودش نمیخره ولی در عوض هفته ای سه بار استخره و سه بارم باشگاه.الان ۵۵ سالشه هرکی میبینتش فکر میکنه ۴۰ سالشه.

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
2706