2733
2739
عنوان

کی پسر سه ساله داره بیاد لطفا

399 بازدید | 18 پست

سلام. پسر من سه سال و چهار ماهشه و یکساله که مهد میره. اما اصلا نمیتونه نقاشی کنه. هر چی بگم بکش فقط خط خطی می کنه. بچه های شما نقاشی بلدن؟؟؟

مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دقیقا پسر منم اونجوری تازه یماهه مهد میره 

یه دایره میکشه میگه این مامانه یه خط میکشه میگع انم کالسکه یه خطم رو کالسکه میکشه میگه اینم داداشع😃😃😃

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..
2728
فقط ماشین بازی.دیگه هیچی دوس نداره از حمام متنفره    

عاشق حموم و ماشینه 

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..

عزیزم دستشو بگیر باهم نقاشی کنین. پسر من دو سال و سه ماهشه چن ماهه نقاشی میکشه. فقط خودم زیاد باهاش تمرین کردم الان جوجه و ماهی و آدمک میکشه

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
عزیزم دستشو بگیر باهم نقاشی کنین. پسر من دو سال و سه ماهشه چن ماهه نقاشی میکشه. فقط خودم زیاد باهاش ...

منم دستشو میگیرم میگه خودم میکشم ول میکنم باز خط خطی

2740
عزیزم دستشو بگیر باهم نقاشی کنین. پسر من دو سال و سه ماهشه چن ماهه نقاشی میکشه. فقط خودم زیاد باهاش ...

آفرین.خیلی خوبه

مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
هیوایی جان پسر منم اسفندیه. راستش نگران شدم گفتم شاید باید بتونه نقاشی بکشه

راستش اصلا نگران نیستم😃😃

پسر من٤ سالشه، تازه يكي دو ماهه داره نقاشي ميكنه، نگران نباش

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

آره ، بچه ها باهم فرق دارن، هركي هم تو يه چيزي استعداد داره، دختر خواهرم همسن پسرمه، از دو سالگي نقاشي ميكشيد، مداد و درست دست ميگرفت، اما پسر من هنوزم چپ اندر قيچي مداد دست ميگيره اما بجاش حافظه عجيبي داره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706