2737
2734
سلام. اول ببخشید نمیخواستم الکی تایپک بزنم. هر چی سرچ کردم یه شماره مطب و بیمارستان بهرامی و پیدا کردم. اونم مطب جواب نمیده. بیمارستان هم کلینیک تعطیل بود. گفت فردا زنگ بزنید. همین طور بیمارستان لاله. کسی میدونه چه جوری میتونم وقت بگیرم. خیلی برام مهمه. هم برای ختنه پسرم. هم یه موردی هست که میخوام یه اورولوژیست چکش کنه. ممنون میشم کمکم کنید. فقط زود اگه ممکنه. عجله دارم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدرسش و میشناسم . سونو دکتر اکرمی میرفتم اونجا. ببین از ایناست که باید بری دم در وایسی همون روز وقت میشده؟ به نوبت هر کی زودتر اومده باشه شماره میده؟ چه روزایی و چه ساعت هایی هست؟ خودم مایلم مطبش برم. بیمارستان ترجیحا نمیخوام برم. هزینه ختنش میدونی چقدره؟ حلقه یا سنتی؟ ویزیتش؟
2728
ببخشید کاری پیش اومد رفتم فکر کنم روزهای زوج هستند بازم زنگ بزن اره سعی کن زود بری اونجا اسمتا مینویسند به نوبت صدا میکنه خیلی شلوغه
من ساعت 5 میرفتم یه وقتی ساعت 10 یا 11 شب نوبتم میشد زنگ بزن بپرس من تازگی ها نرفتم تو شهریور باید برم
ویزیتشا خود دکتر تو اتاقش میگیره بسته به کاری که انجام میده از من یبار 13 گرفت یه بار 15
من واسه ناهنجاریهای ختنه که از ختنه با حلقه نصیبمون شد میبرمش ولی سنتی ختنه میکنه و بسیار ازش راضیند