2733
2739
بچه های شیرازی میشه راهنماییم کنید روانشناس و روانپزشکخوب واسه رفتارای شوهرم میخوام
Lilypie First Birthday tickers آدرینا عشق منو باباشه زندگی با او صد چندان زیبا شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سلام عزیزم به نظر من خانم قربانی بهترین روانشناس شیرازن. من اینو چند جای دیگه هم گفتم و بازم میگم چون واقعا از کار ایشون نتیجه دیدم و اینطوری نیست که حرفای خودشو بزنه.واقعا علمی و درست مساله رو حل می کنه

2740
ضمنا دقت کنید که خانم قربانی و بقیه اولا تابلو داشته باشن یعنی مجوز فعالیت و صلاحیت و دوم اینکه &nbs ...

من به شخصه پیش چند تا روانشناس رفتم هم فوق لیسانس و هم دکتری اما خانم قربانی از همه بهتر بودن و من واقعا راضی بودم

من متاسفانه از همسرم خیانت دیدم بعد از  این فاجعه تصمیم به طلاق گرفتم پیش خانم قربانی رفتم ایشون گفتن طلاق ولی بعد رفتم  پیش دکتر بهاره زارع ایشون زندگی من رو نجات دادند شماره مطبشون هم ۰۹۲۱۷۲۶۸۸۷۰ خیلی خوب و با سواد بودند زندگی من رو نجات دادن 

2706