2733
2734

خیلی ناراحتم از گفتنش.فقط خواستم به خودش بیاد...

توی دنیای مجازی هستیم ولی دلمون که مجازی نیست,راحت میشکنه...پس حواست به تایپ کردنت باشه!!!

الان یه عده نیان جبهه بگیرن...تمام راهها رو رفتم با زبون خوش با دعوا با قهر با هررفتاری بهش فهموندم زندگیمون داره خراب میشه نفهمید

توی دنیای مجازی هستیم ولی دلمون که مجازی نیست,راحت میشکنه...پس حواست به تایپ کردنت باشه!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
من که اگه اینو بگم شوهرم حسابی داغ میکنه و دعوا میشه یعنی رسما گفتنشم میذاره پای عمل کردن بهش

وای😅

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

نه خیانت نکرده ولی اصلا بهم توجه نمیکنه.چن ماهه.دیگه از بی تفاوتیش خسته شدم

🤤اون چه عکس العملی نشون داد    

مث همیشه فقط سکوت...این سکوتش نابودم کرده همیشه تو دعواها ساکته و هیچی نمیگه و من بدتر حرص میخورم

خوب الان فرقي كرد به نظرت

نمیدونم.تو فکره.شاید به خودش بیاد

بخاطر بی توجهی حق نداری تهدید به خیانت کنی فوقش میگی ولت میکنم میرم نه اینکه بت خیانت میکنم ذهنیت بد درباره خودت براش نساز بعدا دردسر میشه برات

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
2706