2733
2734
عنوان

به نظرتون این آدم بد دله؟ شات

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 85 پست
شکاک‌نیست اصلا فقط حس میکنه شما علاقه ای بهش ندارین اونقد که اون میخادتون نمیخاینشون  ترس ...

جدا؟ یعنی این که انقدر سعی میکنه گزارش لحظه به لحظه بگیره شکاک بودن نبیست؟ میترسم بدتر بشه بعدا 

من گیج شدم این شکاکه یا نگرانه یا ترس از دست دادنت داره🤔

ولی خب مشخصه توقع توجه بیشتر از شما رو داره و اینکه از شما اون توجهی که انتظار داره رو وقتی دریافت نمیکنه کلافه میشه و به حالت لجبازانه ای میخواد حرف خودشو پیش ببره و جوابی که میخواد رو از شما بشنوه

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
درست میگین شاید آخه منم الان سرم خیلی شلوغه اونم خیلی کارش سنگینه جفتمون بداخلاق شدیم خودشم چند با ...

بنظرم با هم سعی کنین یه تایمی پیدا کنین بیشتر صحبت کنین اگه شد بیرون برین، کلا بخاطر اینکه شما ۲۰ میزاری اون ۸۰ میزاره تا اون خلا پر بشه و واسه همین پیگیریش زیاده عزیزم. اون خلا رو نمیخواد. بیشتر آشنا بشین بنظرم چون اگه آشنایی کامل نباشه اصلا نمیتونین تابستون هم جواب قطعی بدین بهش...

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟

اولاً دنبال فرشته نباش 

دوماً اینجوری میخواد محبت کنه و مهم بودنت رو 

برای خودش بهت نشون بده وقتی میگه رسیدی 

بهم خبر بده این بد دلی نیست 

اگه بد دل باشه خودش تا مقصد همراهیت می‌کنه 

2731
جدا؟ یعنی این که انقدر سعی میکنه گزارش لحظه به لحظه بگیره شکاک بودن نبیست؟ میترسم بدتر بشه بعدا  ...

ن نیست فقط شما حساسش کردین من خودم چندین سال با ادم شکاک رندگی کردم و‌کلا میشناسمشون این اقا بغیر توجه هیچی نمیهاد کافیه یکم نرم باهاش صحبت کنین نتیجشو‌میبینین

ببین از من میشنوی جنگ اول به از صلح اخر

بشین یه روز مفصل باهاش در این مورد حرف بزن و موضعت رو مشخص کن

بگو تا چه حد اجازه ی ورود به حریمت رو داره حتی به عنوان شوهر

اشتباه منو نکن

و اینکه واقعا یه وقتی واسه رفت و امد و اشنایی واسش بذار

میدونی یجورایی حس کرده داری بازیش میدی

ولی برنامه ی نشخص که داشته باشید و حد و جدود مشخص بشه،تکلیفتون هم معلوم میشه

بنظرم با هم سعی کنین یه تایمی پیدا کنین بیشتر صحبت کنین اگه شد بیرون برین، کلا بخاطر اینکه شما ۲۰ می ...

پیش هم نیستیم الان تابستون همو میبینیم دوباره

فعلا ارتباطمون در حد تماس و ویدیوکاله

اولاً دنبال فرشته نباش  دوماً اینجوری میخواد محبت کنه و مهم بودنت رو  برای خودش بهت نشون ...

خب اخه پیش هم نیستیم 

میترسم بعدا همینطوری بشه که هر جا من میرم بخواد باهام بیاد و مدام کنترلم کنه

یعنی چی؟ من الان باید چیکار کنم؟ 

با مشاور حرف بزن عزیزم

یمدت بهش توجه کن ..توجهی که خودش انتظارشو داره...بعدببین باز تکرار میکنه کاراشو یانه

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
خودمم از همین میترسم به نظرتون جواب منفی بدم یا صبر کنم تا تابستون؟ چون الان پیش هم نیستیم و تابستو ...

بنظر من پسره حرف بدی نزده ...آدم وقتی کسیو دوس داشته باشه روش حساس میشه نگرانش میشه ...این بیچاره دلش میخواد باهات بحرفه ولی انگار تو بها نمیدی ...این باعث میشه ب کسی دیگ  سوق پیدا کنه ...خودمون باعث خرابی رابطه میشیم ...🙏

ن نیست فقط شما حساسش کردین من خودم چندین سال با ادم شکاک رندگی کردم و‌کلا میشناسمشون این اقا بغیر تو ...

خب به نظرتون الان چیکار کنم؟ یعنی وقتی میگه خبر بده کجا میری و کی میای و اینا بهش خبر بدم؟ بدتر نمیشه؟

2706