2733
2734

من دانشجو ترم بهمن ام ولی مرخصی گرفتم از مهر میرم شاید ترم تابستون هم برداشتم. رشتم شیمی هست

الانکه نگا کتاب شیمی و ریاضی دبیرستانم میکنم خیلی جاها یا یاد ندارم.چون یکی دوسالی گذشته. با یکی از اقوام صحبت میکردم اون دانشجو دکتری بستان شناسی هست  میگه نیازی نیست بری مجددا درسا دبیرستان بخونی هرجا مشکل داشتی در همون طول ترم برگرد پیش نیازشو ی نگاه بنداز یادبگیری و حتی دروس ریاضی ایناش بردار تابستون ک راحت باشی ترم بهمن. ولی چن نفری هم میگفتن نه بشین بخون از الان ی درسا دبیرستان فول باشی. نمیدونم چیکارکنم

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

من اطلاعی از درس شیمی ندارم ولی بخون ضرر نداره یه روخوونی بکن

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میرفتی دیگه چرا مرخصی؟؟

دانشگاه مرخصی داد چون تعداد خیلی کم بودیم برا ترم بهمن شرایط تشکیل کلاس برای تعداد کم نبود 

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
2731
بالاخرا اگه وقت داری جای مهم بخون

نمیدونم کجاها مهمه ولی هم اون اشنامون هم یکی از دوستام گف کلن شیوه دانشگاه با مدرسه فرق داره برای حل مسائل. حتی بعصی اساتید میگن کاری با چیزایی ک دبیرسنان یادگرعتید نداشته باشید