2733
2734

خیلی زیاد اینجور ادما ب پستم خورده

مثلا یکیش دوستم تازه داره ازدواج میکنه

بعد میاد منو شماتت میکنه میگه تو بلد نبودی سیاست نداشتی زرنگ نیستی و.. مرد مثل خمیر میمونه از اول   هرجور اونو شکل بدی  تا اخر همونجوری شکل میگیره 

(این حرفشو تا حدودی قبول دارم)

مثلا میاد میگه نامزدم فلان دروغ کوچیک ک اصلا مهم نبود رو گفت ی جوری دعوا راه انداختم و قهر کردم که دیگه ب غلط کردن افتاده بود از همون اول ادبش کردم. بهش میگم حرف تو درست ولی این حرفت برای همه ی ادما صدق نمیکنه بعضی مردا واقعا خودشون کوتاه میان و حرف گوش کنن ولی بعضیا برعکس مثل دوست پسر سابقت ک اینهمه اذیتت کرد و تو از پسش برنیومدی ولی همچنان باور داره ب زرنگی و سیاست زن بستگی داره همه چیز

نظرشماچیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه توی یک رابطه هر کی فقط یک طرف قضیه هست تا آدم مقابلش نخواد نمیتونی تغییری بدی

دقیقا منم همینو میگم 

ولی دوستم چون این خوب ب پستش خورده توهم اینو برداشته ک از زرنگی خودشه ک طرف حرفشو گوش میده

دقیقا منم همینو میگم  ولی دوستم چون این خوب ب پستش خورده توهم اینو برداشته ک از زرنگی خودشه ک ...

نه این بار بهش بگو از بالای بچه و شوهر هیچ وقت نندازه حالا نامزده تا زندگی زیر سقف نکنه معلوم نمیشه 

بگو جوجه آخر پاییز میشمرن 

آدم بعد سالها نمیتونه ادعا کنه طرفش رو شناخته 

2706