2733
2734
عنوان

بچه اهدایی از طرف کسی

81 بازدید | 8 پست

بچه ها چون وقت ندارم تاپیکای پست قبلی رو بخونم اینجا میگم 

من سالهاست بچه دار نمیشدم ای وی اف هم که میکردم یا سقط بود یا تخمک درست و حسابی نداشتم و بلخره بچه دار هم شدم با همون ای وی اف 

چون دیگه تقریبا مطمن شدم نمیشه بچه کسی رو اورد 

من تحقیق کردم که اگر خواهرم یا خواهر شوهرم برام بچه بیارن ایا میشه شناسنامه به اسم خودم باشه چون دوست ندارم برم تو مدرسه دخترم تو شناسنامه اش اسم مادر و پدر کس دیگه ای باشه .از کادر بیمارستان پرسیدم گفتن نه ممنوعه 

از وکیل پرسیدم گفتن کلا ممنوعه اگر میخای بچه کسی رو قبول کنی باید بعد بدنیا امدنش مادر و پدر بچه دوتا مادربزرگا و پدربزرگاش بعد بدنبا امدنش بیان توی دادگاه مهر و امضا کنن و و بچه رو به شما واگذار کنن و تعهد بدن که هیچ حقی دیگه بعدها در سرپرستی این بچه ندارن و شناسنامه ولی هیچ وقت به اسم شما نخواهد شد یعنی تا زمانی که پدر و مادر و اولیاش زنده ان ممنوع و غیر قانونی و تحت پیگرد میشی 

گفتم پس چرا خیلیا اینکارو کردن تو بیمارستان زایمان کردن و با دفترچه ابن و اون 

گفت این مال چند سال پیشه الان خیلی خیلی سختگیری جدی شده

خلاصه که من بخاطر شناسنامه منصرف شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعا چجوری اینکارارو میکنن 😐

شما تصور کن بعد عمری زندگی بگن مثلا مادر پدر واقعیت عمه و شوهر عمتن چه حالی میشی 

خاطر تعصب روی خون و نژادتون با احساس و شخصیت یه بچه بازی نکنید

خب نمیشه قبلش یه قراردادی چیزی بنویسید ک بچه تخمک خودتون بوده البته اگه بعد دنیا اومدنش دی ان ای نگی ...

نه دیگه

رحم حامل پرونده داره الکی نیست که 

یکی میگفت من تو بیمارستان بودم که یه خانومی زاییده بود بچه اش رو رها کرده بود و رفته بود میگفت هر چی التماس کردم بدنش به من ندادن گفتن مگه کشکه زنگ زدن بهزیستی اومدن بردنش

واقعا چجوری اینکارارو میکنن 😐 شما تصور کن بعد عمری زندگی بگن مثلا مادر پدر واقعیت عمه و شوهر عمتن ...

الهی عزیزم

ولی خدایی چه گناه بچه 

خواهر و برادر داره ولی نمیفهمه

این خیلی سخته