2777
2789
عنوان

بچه بیان میخوام به اطلاعاتتون اضافه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کتاب خود یهودیا هم هست هرسال هم جشنش میگیرن

نصف بیشتر تاریخ دروغه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
خب

استر با حیله وارو دربار میشه و مخ خشیار رو میزنه البته استر نفوذی هم داره داخل دربار هامون که وزیر خشیار باشه میعمه که این با نقشه وارد دربار شده خلاصه هامونو بهقتل میرسون خیلی خلاصه بگم استر باعث میشه در 13فرودین قتل عامی چند هزار نفری در ایران رخ بده فکرشو کن ادمو تو خونه خودش بکشن 

حالا یهودیا اون روز هنوزم که هنوزه جشن میگیرن من چون خوابم میاد شدیدا خلاصه گفتم 

تل آویو سقوط کرد(خبری که جهانیان در انتظار آن نشسته اند)

بچه ها من خیلی وقت پیش سخنرانی رایفی پور درباره روز پوریم گوش دادم برا همین با جزییات یادم نیست لطفا کلیپ این سخنرانی دانلور کنید تماشا کنید جالبه

آقا ما یه پادشاه داشتیم به نام خشایارشاه 

از اول بگم ما یه پادشاه بافرهنگ و متمدن داشتیم به نام کوروش ، در زمان او بخت النصر به کنعان حمله میکنه و یهودیا پناهنده میشن به بابل از اونجا بعضیاشون میان داخل ایران بعضیاشون دوباره برمیگردن به سرزمینشون در فلسطین ، یکی از خاندانی که در ایران ماندگار شد مُرد خای  یهودی بوده که بعدا میشه مشاور مخصوص خشایارشاه ،،، روزی در جشن های نوروزی خشایارساه به ملکه اش وَشتی میگه با موی باز بیا تو جمع وشتی خودداری میکنه و از مقامش برکنار میشه ( یا اینکه مرد خای خشایارشاه رو میشوراند تا به یونان حمله کن وشتی میگه ما چندین ایالت هستیم تازگیام مصر رو فتح کردیم بابا چرا حمله کنیم چرا کشت و کشتار راه بندازیم مرد خای به خشایارشاه میگه این زن تو قصد داره تو رو مسموم و بکشه و لذا وشتی سر به نیست میشه ، حالا شاه تنها شده خشایارشاه دستور میده زیباترین دختران تمامیه استانها رو جمع کنن تا یکی رو ملکه کنه چند ماه طول میکشه این وسط مُردخای دختر برادر خودش هاداسا ( استر ) رو هم میزاره تو صف ، بعیده هاداسا زیباترین بوده باشه در کتاب تلمودِ خودِ یهودیان گفتن از علوم غریبه استفاده کردیم ( همین کاری که جن گیرا و جادوگرا میکنن طلسم جدایی یا طلسم دلباختگی ، یکی عاشق یکی بسه یا از یکی متنفر بشه ) خلاصه هاداسا انتخاب میشه و اسمشو عوض میکنه میزاره استر ، تا نیرسه شروع میکنه دونه دونه یودیارو میاره به رده های بالا وزیر قدرتمند ایرانی به نام هامان متوجه میشه که مردخای یهودیه و یه شبکه راه انداخته ولی خبر نداره خود استر هم یودیه میاد به خشایاشاه میگه این زن تو با مردخای زیادی میپلکه من نمیگم داره خیانت میکنه ولی عجیب این رفتار که مدام به هم گزارش میدن ، بعد میاده به استر میگه این مردخای یهودیه فلانه بیساره ، ایتر خبر رو میرسونه به مردخای . 

شب ۱۳ فروردین ماه استر حکم قتل هامان و ۷۷ هزار ایرانی رو میگیره روز ۱۳ فروردین ماه ۱۵ قوم ایرانی قتل عام میشن ( عید پوریِم یهودیا " البته میچرخه عید پوریِمشون ولی اصلش ۱۳ فروردین هست ) 

روز ۱۳ بدر ( ۱۳ رو بدر میکنی ) میری صحرا و بیابون { چون اونایی که کشتار رو دیدن فرار کردن تو صحراها } چون میخوای یه بار دیگه داخل خونه ات قتل عام نشی = این تو فرهنگ تو مونده ، 

روز ۱۳ فروردین میری بیرون دایره تنبک دستت میگیری میزنی میرقصی در عزای اجدادت داری میرقصی . 

روز ۱۳ فروردین داری میرقصی در کنارش اینم بدون بفهم چه روزیه ( روز صهیونیست ستیزیه ) 

روز ۱۳ فروردین اینا جشن پوریم میگیرن = مجسمه ی هامان رو با کاه درست میکنن بعد آتیشش میزنن ،

فیلم یک شب با پادشاه 

فیلم استر 

در موزد پادشاه ما دارن فیلم میسازن ما روحمونم خبر نداره چرا خبر نداره چون رسانه دست یهوده چون باید چیزی رو بدونی که اونا میخوان بدونی

آقا ما یه پادشاه داشتیم به نام خشایارشاه  از اول بگم ما یه پادشاه بافرهنگ و متمدن داشتیم به نا ...

اویل خدا خیرت بده کاملشو گفتی بچه هااااااااااا مال من نصفه بود اینو بخونیدددددددددددددد

حتی اگه دروغم باشه چه دلیلی داره هرسال جشنش بگیرن؟

اگه جشن نگیرن که کسی باور نمیکنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2801