2752
2734

۲۷ سالمه چرا واسه من نمیشه اخه همش میخوام ادم زندگیمو پیدا کنم ولی نمیشه پیدا نمیشه تلاشم میکنم ولی نمیدونم چرا تاثیر نداره خواهر کوچیکمم داره ازدواج میکنه تازه با عشقش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قسمت هر وقت وقتش بشه توهم پیدا میکنی نگران نباش به چیزای خوب فکر کن تا میتونی فردا میبینی یادت میاد شوهرت یه خصوصیت داره میگی عه قبلنا به این که ایجوری باشه فکر کردم پس حواست باشه چی فکر میکنی و چی ب زبون میاری 

2731
قسمت هر وقت وقتش بشه توهم پیدا میکنی نگران نباش به چیزای خوب فکر کن تا میتونی فردا میبینی یادت میاد ...

ووای از قسمت پس کی وقتش میشه الان که جوونم ازدواج حال میده

ووای از قسمت پس کی وقتش میشه الان که جوونم ازدواج حال میده

ی انگشتر بدون‌نگین بردار یه زنجیر بنداز بهش ی لیوان تا نصفه آب کن زنجیر و ببر داخلش تعدادی که میخوره به دیواره لیوان سن ازدواجتو میگه فقط انگشتر به آب نخوره بالای سطح آب داخل لیوان بگیرش نمیدونم اعتقاد داری یا نه ولی این ی روش جالب که ابن سینا اختراع کرده تقریبا میشه بگی برای همه درسته 

سلام. برای تاپیک نمازتون میخواستم کامنت بذارم قفله.
میشه بازش کنین منم توش تگ کنین براتون کامنت بذارم؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
چشم عزیزم

بخاطر اینکه سرزنش میکردن درباره ناخن کاشتن اینا قفلش کرده بودین

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
بخاطر اینکه سرزنش میکردن درباره ناخن کاشتن اینا قفلش کرده بودین

فک کنم قبلا هم منو راهنمایی کرده بودین میشه یه راه هایی برای توکل به خدا بهم بگین و اجابت دعا هم

فک کنم قبلا هم منو راهنمایی کرده بودین میشه یه راه هایی برای توکل به خدا بهم بگین و اجابت دعا هم

دقیقا اسم کاربریتون هم برام آشناست. با همین آیدی بودین؟
آره خب میخواستم تو تاپیکتون کامنت بذارم که قفل بود.