2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با کسی ازدواج کن که از خودت بیشتر مشتاق پیشرفتت باشه

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

متاهلم شاغل بودم الان نیستم ولی بگم که به شوهرت جوری رو نده همش پول بخواد ازت اینجوری تنبل میشه

پس اندازم کن حتما

تو ایران زن بعد یه سنی هیچکار نمیتونه کنه 

پس اگه 10 تومن میگیری بهش بگو 7 میگیرم اون باقیشو جمع کن طلا بخر

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

با مردی ازدواج کن که شما رو برابر ببینه نه کمتر

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

شاغل نیستم ولی اگه بخوای شغلت رو ادامه بدی زمان ازدواج حتما سر کارهای خونه با همسرت به توافق برس کارهای خونه حداقل چهار ساعت  به بالا وقت می‌بره و انجامش با کار بیرون واقعا فرسوده کننده هست

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

از قبل راجب اینکه درامدت خرج خونه بشه یا نه‌.توقعات مالیت صحبت کنین.اگه قراره توام خرج کنی باید کار خونه هم تقسیم بشه.هرچی هم خریدین به نام هردوتون بشه.نذار ازت سواستفاده بشه

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ازدواج نکن 

ببین الان ممکنه خیلیا بگن چرا میگی ازدواج نه و اینا

ولی شوهر خوب خوب خوبم که باشه تهش کلی درگیر میشی.

به نظرم مستقل شو و ازدوتج نکن 

پول تو جیبت 

خانوادگی عشق و حال کن 

2706