2737
2739

ممنون مى شم

صداقت داشتن در برابر کسى که سیاست داره،عین حماقته
و سیاست داشتن در برابر کسى که صداقت داره،عین خ ی ا ن ت ه

دكتر واسم روزى دوتا آمپول پروژسترون نوشته خواستم بدونم آيا مى تونم بجاى اينكه صبح و شب بزنم هر دو را يكجا بزنم؟

طبق تجویز پزشک و در زمانهایی که گفته تزریق کن وگرنه اثر نداره و بدتر هورمون هات رو بهم میریزه. 

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ای وای

خوب عزیزم معلومه جفتش باااید همزمان تزریق بشه تو یه سرنگ

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740

من هم چهار ماه هر روز دوتا پروژسترون زدم. 

جفتش رو تو یه سرنگ تزریق کن. راس ساعت. مثلا هر روز ساعت 5 عصر. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

مانترا جون دكتر گفته بود صبح و شب ولى راستش واسم مقدور  نبود  روزى دو بار برم بيرون تماس گرفتم مشاوره مامايى گفت مى تونى همزمان بزنى

يكم وسواس پيدا كردم گفتم بيام ببينم كسى مثل من بوده يا نه

بله به امید خدا 27 هفته ام. 

نه حتما تو یه سرنگ تزریق کن

دوتاش کنی دیگه هیچ جایی رو باسنت نمیمونه. تمام باسنت کبود و قلمبه میشه من دیگه از یه ماه اول شبا از درد نمیتونستم بخوابم. همه جام قلمبه بود به زور جا پیدا میکردم برای تزریق

اگه دوتاش کنی خیلی زود کم میاری و جای تزریق برات نمیمونه

حتما تو یه سرنگ تزریق کن. بسیار عمقی و بسیار آروم خالی کن. من خودم به خودم میزدم تو حالا هر کی برات میزنه تاکید کن خیلی اروم خالی کنه من یه ایه الکرسی رو اروم اروم میخوندم تا خالی کنم نم نم

عزيز دلم به سلامتى انشالله تا آخر باردارى راحت و خوبى داشته باشى همراه با نى نى سالم و صالح 

ممنون گلم بابت راهنماييت خيلى لطف كردى

فدااات. الهی که نتیجه بخش باشه و بسلامتی بارداری خوبی رو داشته باشی

عزیزم تو اینترنت سرچ کن روش تزریق رو یاد بگیر یا همسرت یاد بگیره. خیلی راحته. نمیتونی تو بارداری هر روز بری بیرون. 

2706