2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یادم نیست چندتیکه بود ۱۸۶؟۱۶۸؟ یه همچین چیزی کلیییی وسایل داشت که استفاده نمیشد

به نظرم فقط اونایی که نیاز داری بخر جدا جدا رنگ هاشونو ست کن یا حتی از یه مارک بخر

2731

دوستان من ۲ساله عقدم. اواسط سال۱۴۰۱ وام ازدواج ۱۲۰ تومن گرفتم و قسطش ۱۰ ساله هس ماهی ۱میلیون صد هزار.ب بابام گفتم‌ قسط وام ازدواجمو خودم میدم. بجاش تو برام از پول خودت جهاز بده.بابام وضع مالیش اوکی هس.ولی بابام قبول نکرد و گف ماهی یه تومن قسط ب صرفه تره و دیگ هم از جیبش پول اضافه روی ۱۲۰ تومن نداد.دوستان بنظر شما این کارش درست بود برای جهازم منصفانه بود؟؟ 

من لیمون گرفتم . خواهرم گرفته بود الان سه ساله استفاده میکنه بی نظیرهههه اصلا خراب نمیشه . از این پک ها بخر که هم اقتصادیه هم لازم نیست بری تیکه تیکه بخری . یه مزیتی هم که داره اینه که یه تیکه اش اینده خراب شد همهههه مغازه ها برند لیمون یه تیکه دوتیکه شو دارن 

من باشم تکی میخرم قشنگتره

ولی سرویس قیمتش مناسبتر درمیاد 

من ۷۰ پارچه خریدم خیلی چیزاش ب دردم نمیخوره 

مثلا سطل و فرچه سرویس چون قشنگ نیستن جدا خریدم 

تخته گوشت پلاستیکیه من چوبیشو خریدم 

سبد میوه و سبزیش برای من کاربرد نداشت

مرسی عزیزم چند پارچه ؟

از همین مارکها فقط اونایی که کاربردی اند رو بخرید. تک تکی هم خیلی مغازه ها دارن. یک رنگ هم برمیدارید مثل سرویس میشه دیگه.

اصلا کامل برندارید ی تعداد زبادی اش بلا استفاده می مونه

تک تک بخرید

سلام بر دلهای خسته از انتظار،سلام بر مادرانی که در دل مادر شدند اما مادر نیستند.من مادر خواهم شد.۱۴۰۳/۰۳/۰۷@
دوستان من ۲ساله عقدم. اواسط سال۱۴۰۱ وام ازدواج ۱۲۰ تومن گرفتم و قسطش ۱۰ ساله هس ماهی ۱میلیون صد هزار ...

دیگه پدره و مال داره و اختیار داره 

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^
من لیمون گرفتم . خواهرم گرفته بود الان سه ساله استفاده میکنه بی نظیرهههه اصلا خراب نمیشه . از این پک ...

چ عالی ممنونم

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^